ФК"Перегінське"-Карпати(Болехів) 4-0(2-0)

стадіон:Карпати  700 глядачів t +21°

Судді: Паньків Тарас(Долина)

Асистенти:Юрчишин Василь(Калуш)

Рибчак Михайло(Сваричів)

Голи:Корнута Любомир 21 ,Данищук Віталій 38,Оринчак Богдан 61,Вірстюк Роман 90+1

ФК"Перегінське":12 Макогон(1Дранчук 80),14 Данищук ,13 Люклян,4 Гребінський,3 Локатир С,11 Оринчак,8 Ковальчук,7 Іванишин,9 Вірстюк,10 Курташ,19 Локатир(Корнута 1)

Заміни:2 Семчій,16 Соломчак,5 Кулик П,17 Курташ М,6 Стоцький

Карпати(Болехів):1 Бойко,7 Кузьо,4 Романишин,9 Лесів,18 Соловій,5 Іванків,14 Богаткін,8 Дяків,6 Гавран,16 Мельник,11Халацький.

Заміни:10 Вічак,13 Богаткін Д,17 Івахнюк,22 Маленевич,3 Кладько,2 Форович,15 Івасів

Вилучення:?Карпати

В Перегінське  прийшов великий футбол.Незважаючи  на те що  сьогодні  гаряа  весняна пора,багато вболівальників  прийшло подивитися на   команду від якої очікують  великих звершень.Свято  футболу розпочалося з підняттям  державного  прапора.Обидва  капінани  здійснили цю процедуру. Після чого розпочався матч.З стартовим свистком  господарі відразу пішли вперед. Вже  на першій хвилині   стався прикрий випадок,а сема  травмувався  Локатир Олег.Тренер господарів  вже на першій  хвилині змушений  робити заміну.На поле вийшов Корнута Любомир.Перегінчани  позиційно атакували.Декілька разів по своєму  правому  фланзі  проходив  Іванишин проте до завершального  точно удару діло не доходило.В декількох моментах  сильно  зігав  Ковальчук Тарас.Надійно грав  у захисті Локатир Св"ятослав.Атака  йшла за атакою.Перший  стопроцентний  момент виник  десь на 10 хвилині.Мяч потрапив в штангу.Відчувалася  перевага господарів.І на 21  хвилині   глядачі побачили  перший м"яч.Н а  38  хвилині  гол  забив Данищук.Так і закінчився перший тайм. В другому таймі 61  хвилині підступний удар Оринчака і  мяч затріпотів у сітці воріт. Перед   цим моментом у  команди гостей  відбулося вилучення .За дві жовті картки  захисник  змушений був покинути поле.Коли  до завершення матчу  залишилося 2  додані хвилини  на першій один з  багатьох  проходів  Вірстюка  завершився голом 4-0. Після того як  гравці  Болехова   розіграли з центра  Вірстюк  знову обкрадає м"яча і рветься доворіт,де  його  жорстко зустрічають захисники .Суддя   сповіщає  про закінчення матчу. А на газоні все ж залишається  лежати  дев"ятка господарів.Тримається за руку.Здається все нормально з Романом.Глядачі задоволені   як грою і результатом.Практично  пів справи зроблено.

Зі слів  призидента ФК"Перегінського".Все добре... треба готуватися до  наступної  гри...

Вболівальник з Перегінського:Гарно що  є така команда.Буде  вже де дітися в неділю.Шкода   звичайно що Лімниця  пішла в область і програла....