Голи:Веприк Олег (3 пенальті),

Веретко Андрій 20,31

Карнута Любомир 37

ФК"Перегінське":12 Макогон,3 Локатир,14 Лазорик,11 Оринчак,10 Курташ,42 Веретко(2 Гулій), 21 Веприк,7 Іванишин,4 Гребінський(Вірстюк),15 Данищук,18 Корнута(16 Соломчак)

Цієї  неділі   до  Перегінська  знову  повернувся  великий  футбол.Місцева  команда  укріплена  висококласними  виконавцями  провела  черговий  матч  першого  кола .Цього  разу   суперником  перегічан став добре відомий для Перегінська   футбольний  клуб  Калуша.Історія  протистоянь Калуша та Перегінська ,чи Перегінська  Калуша досить велика. Проте  зараз  не  будемо повертатися в  далеки минуле.Це не  на часі. Проте  цьогорічне  протистояння  калуша  та Перегінська  варто  згадати.

Розпочалося  все  з  товариського передсезонного  матчу,де  суперники  цих  клубів  вперше  зіграли між  собою.Як всі  памятаємо  цей  матч  відбувся  на стадіоні Чечва що в Нижньому Струтині.Тоді  переможця   виявлено  не  було  нульова  нічія  .Пізніше  був  матч  на  Кубок Підгір"я. В цьому  матчі  за  явної  переваги  наших  земляків перемогу святкували  калушани 0-1..

Калушани  провели  ще  два матчі  проти  Перегінської  Лімниці в кубку  області.Там сильнішими  були  наші  суперники. 9-0 в Калуші  і 3-1  в Перегінську.

Отож  цієї  неділі   футболісти  ФК"Калуш"  знову   прибули  до  селища Перегінське.Цього  разу   явним фаворитом в  матчі  були  господарі.Тренер перегінчан Бігун Роман в  бій  кидає  відразу  всіх  новачків.В даний час  команда  добре укоплектована незважаючи  і на  втрати.Минулого тижня  розташування  команди   покинув Локатир Олег(Колос Цінева).Також  в цьому  матчі  не мав права грати Стоцький Роман через  вилучення в  Галичі.На  заміні сиділи Мельничук  та  Вірстюк  який  ще  до недавна  був  в основі.

Зі стартовим свистком  господарі  почали  натиск  на ворота  гостей.Таке  враження  що   швидкість  гравців  перевищувала  швидкість  обертання  стрілки на  годиннику в  арбітра.До  такого  потужного  старту  господарів калушани не були  готові.Не  були готові і  вболівальники  на стадіоні,що  побачать  такий швидкий  забитий мяч.Багато людей  ще підходило на стадіон як  почули  свисток  арбітра ,який  зафіксував  порушення  правил  у  штравній  Калуша.Пенальті! Йде  лише третя хвилина матчу.Веприк  був  точний і забиває  свій  другий  мяч  за  Перегінське( перший  з в  товариській грі проти ФК"Вільхівка") і  перший в  офіційному  матчі.На цьому  господарі  не зупиняються,незважаючи на 30  градусну  спеку,на сонці  могла вода  закипіти.На полі  також  кипіли пристрасті.Тренер калушан Драган  вдається  до  ранньї  заміни таким  чином хоче змінити  хід  подій на полі.Замісь 7  номера Стовбана  виходить 13 Денега,який в підсумку був непоганим   і найбільш  помітним на полі .З 20  хвилини  починається  десятимінутка Веретка який забиває  на 20 та  31  хвилинах матчу.В той  же  час тренер  гостей  після  забитого  мяча  міняє  свого  гравця, так сталося  23 хвилині пятірки Боднара на  поле  вийшов вісімнадцятка новобранець Качанж.І незважаючи на проведені  заміни  малюнок гри не міняється захисники ФК"Калуш" постійно не встигають за прудконогими   Іванишинем та Веприком.Ще ряд  слушних  нагод   збільшити  свій гольовий  доробок  втратив Веретко.На 37  хвилині помилка  футболістів з калуша  призводить  до  четвертього  мяча.Вихід в контратаку яку  розпочали   господарі  ще  від свого  штрафного ,далі  по лівому краю   з мячем  опинився хтось  із  захисників ФК"Перегінське" з  права  від нього  у вигідній позиції  знаходився  Корнута,проте гравець який  володів  мячем затягнув з  пасом,і вісімнадцятка   перегінчан знаходиться в положенні  позагрою.Досвід  гравців перегінська в  повній  мірі  проявився в цьому  епізоді.Центральний  захисник  віддає  ліворуч від  себе  набігаючому  Іванишину який  на  швидкості  біжить від  центра  поля  до  кута   штрафного калушан і довгою  діагоналлю спрямовує на  голову  Корнути.Любомир в оточенні  двох захисників спрямовує в протележний   повз воротаря кут. 4-0.Запахло  розгромом.Подумалося чи то  Перегінське  таке  сильне,чи  Калуш  такий слабкий.Ще  до  завершення  першого тайму ніхто  б незміг зпрогнозувати з  яким  рахунком закінчиться матч.Диктор по стадіоні  весь  час наголошував   робити прогнози на матч в програмках які  вперше  були випущені до цього  матчу.Переможцем  вгаданого результату став  Колодніцький Дмитро.

Після  перерви  господарі грали в своє  задоволення.Результат  матчу   практично  було забезпечено.В середині  другого  тайму вболівальники  та ультрас  ФК"Перегінське" почали  викликувати Вірстюк Вірстюк, тим самим вимагаючи в тренера  випустити на поле Романа.І скажем  так  свого домоглися  на  69  хвилині  матчу  замісь  Гребінського на поле  Вийшов Вірстюк.Проте  чимось  особливим на в матчі не  відзначився.Швидкість  Романа  нівелював  захисник калушан Гладенький.Проте  незважаючи що у другому таймі  глядачі  мячів не  побачили.Проте  моментів  господарі  зробили  багато.Декілька разів  міг  відзначитися Сломчак який  вийшов на  заміну  та Гулій  одного  разу мав слушну нагоду забити пятий.В підсумку  заслужена  перемога  ФК"Перегінське" яке продовжує  боротьбу за найвищі  місця в турнірній  таблиці.

Двома  годинами раніше  юнаки  Перегінського   перемогли своїх  одноліток  2-0..

Після  завершення  матчу  всі гравці ФК"Перегінське"  підійшли до трибуни  ультрас і подякували  їм за підтримку в матчі.

Наступний  поєдинок  ФК"Перегінське" проведе  вже цього  четверга в півфінальному  матчі на кубок  області в обласному центрі  проти Ніки.Матч відбудеться на стадіоні Рух що в Івано-Франківську.В чемпіонаті  ів  неділю Перегінське поїде в гості  в Долину.Підтримаємо наших  земляків в цих  гостьових  матчах своєю присутністю на  стадіонах.