ФК"СВАРИЧІВ":
Попередження:
57"-№4 (Н.Струтин),90+1" Бігун Віталій(Н.Струтин)
20"-Іліів Михайло(ФК"СВАРИЧІВ),23"Локатир Сергій(ФК"СВАРИЧІВ),62"-Рибчак Михайло(ФК"СВАРИЧІВ),89"-Тринчук Андрій(ФК"СВАРИЧІВ)
Сьогодні на райцентрівському стадіоні "Колос" прийшло багато людей ,щоб подивитися фінальний матч
розіграшу весняного кубка"ПРОЛІСОК".
Фінальному матчу передували групові ігри,які найкраще подолали ФК"Н.СТРУТИН" і ФК"СВАРИЧІВ" тому цим командам судилося розіграти перший цьогорічний трофей в районі.
Коканди до цього матчу підішли з повною бойовою  готовністю.Напередодні зігравши  перший тур чемпіонату району.Обидві команди свої матчі грали в гостях.Струтинські футболісти гостювали в Лопянці ,а Сваричівські в смт.Перегінську.,і здобули вольові перемоги 1-2 над своїми суперниками.А наступний тур мають зіграти між собою в Струтині вже цієї неділі.
Матч почали без розвідки і перша атака струтин ців завершилася ударом по воротах суперників.В основному гра була рівною ,хоча деколи струтинські футболісти переважали мвоїх суперників.Більше атакували футболісти з ФК"Н.Струтина",хоча контратаки сваричівців були дуже гострими.З такими качелями завершився перший тайм .Матч цікавий але вже відчувається рівна гра...
У другому таймі  нижньострутинці трахи здали фізично.Важко виглядали лідери і ветерани комади Бігун Роман і Віталій,які вигравали в своїх суперників за рахунок досвіду.В  середені другого тайму лише досвід допоміг Віталію переграти свого візаві.Команда ФК"СВАРИЧІВ"-бачачи що фізика починає здавати у їхніс суперників ,робить заміну .В середині другого тайму слушну нагоду відзначитися  втратив нападаючий Струтина ,який бив головою з одинацятиметрової позначки ,але влучив у воротаря і удар був не сильний ,футболіст вважав що знаходиться в положенні  поза грою проте суддя свистка не дав.На 67 хвилині слушу нагоду відзначитися втратив 17 -Якимів,а пізніше  змарнував свій шанс 11 -Фреїшин.На 84 хвилині мав забивати вже 7 номер сваричева.А на 87 хвилині стався епізод в штрафному майданчику струтина збили нападаючого,проте суддя  не поставив одинадцятиметрового.В підсумку рівна гра рівних по силі суперників завершилася  сухою нічією.Згідно регламенту  у кубковому матчі нічії неповинно бути,тому переможця дуелі має визначити серея після матчевих пинальті .Відеоогляд серія після матчевих пинальті дивіться тут..
Таким чином команда ФК"СВАРИЧІВ"завоювала  перший трофей цього року.Дуже були пригнічені футболісти ,програвші адже  для них це мав перший трофей за останніх декілька років.Не вийшло.Побажаєм їм успіху в  чемпіонаті .Далі було нагородженнякоманди переможців кубком і грамотами ,які вручали голова РДА М.Я Філіпович та голова РРФФ-О.П.Бойчук.Ще  також спонсор з Нижнього Струтина  подарував команді