Друга ліга.20 Тур.(Огляд матчів+ турнірна таблиця та бомбардири) - 23 Вересня 2014 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 02.12.2016, 23:08
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Вересень » 23 » Друга ліга.20 Тур.(Огляд матчів+ турнірна таблиця та бомбардири)
00:25
Друга ліга.20 Тур.(Огляд матчів+ турнірна таблиця та бомбардири)

Карпати(Дуба) - ФК"Грабів" - 4:2 (3:2)

21.09.2014. 16 тур. 

 

 

Голи:
1:0 - Библів Віталій, 5
2:0 - Библів Андрій, 17
2:1 - Ткачук Руслан, 30
3:1 - Трущак Михайло, 35
3:2 - Ткачук Руслан, 37
4:2 - Гуцул Василь, 90

Верховина(Камінь) - Карпати(Лопянка) - 2:4

21.09.2014. 16 тур. 

Голи:
1:0 - Дзубінський Василь
2:0 - Зозулин Тарас
2:1 - Луцик Михайло
2:2 - Луцик Михайло
2:3 - Гавриш Роман
2:4 - Лешко Василь

Карпати(В.С) - ФК"Небилів" - 3:1

21.09.2014. 16 тур. 

Голи:
1:0 - Вельган Роман
2:0 - Вельган Роман
3:0 - Гладун Дмитро

ФК"Сливки" - Колос(Вербівка) - +:-

ФК"Рівня" - Бережниця(Петранка) - -:+

ФК"Спас" - ФК"Іванівка-Ясеновець" - 2:0

21.09.2014. 16 тур. 

Суддя: Мацьків Володимир(В.С)

Огляд матчу від Романов Андрія

Вольова, напружена, цікава, одним словом – прекрасна гра… Хіба що тільки дощ трішки намочив голови і зіпсував враження від матчу між командами ФК «СПАС» і ФК «СОКІЛ»…
Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 2:0 на користь господарів. Але незважаючи на це – це була гра двох рівних, гідних перемоги суперників. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, моменти були як у господарів так і гостей, але ФК « СПАС» зумів використати їх, а «Соколам» десь трішки не щастило. Але як кажуть: перемоги не роблять нас сильнішими – сила формується в боротьбі. Коли, долаючи трудності, ми вирішуємо не здаватись – саме тоді ми проявляємо силу…

Своєю грою ФК «СОКІЛ» вже вкотре демонструє нам, що він достойний суперник, що він вже далеко не той весняний ФК «Іванівка-Ясеновець», який легко дозволяє заробляти своїм суперникам 3 очки. Це зовсім інща команда - команда з бійцівським характером, команда із жаждою перемог, це команда майбутніх чемпіонів. Адже легендами не народжуються – легендами стають. 

Успіху Тобі ФК «СОКІЛ»! Побільше перемог і трофеїв!

И В Н П Мз Мп О
1 Карпати(Дуба) 20 14 3 3 58 25 45
2 Карпати(Лопянка) 19 13 3 3 68 24 42
3 Бережниця(Петранка) 19 11 5 3 54 31 38
4 Верховина(Камінь) 19 11 3 5 58 35 36
5 ФК"Небилів" 20 11 3 6 39 38 36
6 ФК"Закерничне" 19 9 3 7 43 41 30
7 Колос(Вербівка) 19 9 1 9 36 45 28
8 ФК"Спас" 19 8 2 9 32 34 26
9 ФК"Грабів" 19 8 1 10 44 51 25
10 ФК"Сливки" 19 4 2 13 21 54 14
11 Карпати(В.С) 19 4 2 13 23 57 14
12 ФК"Іванівка-Ясеновець" 20 4 1 15 34 65 13
13 ФК"Рівня" 19 3 3 13 23 33 12

 

Бомбардири

Гравець Команда Голы С пен.
Пуляк Мар"ян Бережниця(Петранка) 37 (1)
Зозулин Тарас Верховина(Камінь) 20 (2)
Римарчук Ярослав Верховина(Камінь) 15  
Сороцький Василь ФК"Небилів" 14  
Библів Андрій Карпати(Дуба) 12  
Максимів Назар ФК"Спас" 12  
Шпилька Микола ФК"Закерничне" 12  
Шумей Іван Карпати(Дуба) 12 (1)
Лешко Василь Карпати(Лопянка) 11  
Проскурник Роман ФК"Грабів" 11  
Гавриш Роман Карпати(Лопянка) 9  
Галат Назар Верховина(Камінь) 9  
Павлович Іван ФК"Іванівка-Ясеновець" 9  
Сенич Роман Колос(Вербівка) 8  
Чічак Андрій ФК"Небилів" 8  
Єпішкін Роман Карпати(Дуба) 7  
Бойко Дмитро Колос(Вербівка) 7  
Вагилевич Роман ФК"Сливки" 7  
Гринишин Андрій ФК"Іванівка-Ясеновець" 7  
Кіндзельський Мар"ян ФК"Грабів" 7  
Ткачук Руслан ФК"Грабів" 7  
Библів Віталій Карпати(Дуба) 6  
Когут Василь Карпати(Лопянка) 6  
Кравців Андрій Карпати(В.С) 6  
Козьол Володимир Колос(Вербівка) 6 (5)
Боян Олег ФК"Грабів" 5  
Гладун Дмитро Карпати(В.С) 5  
Кос Іван Карпати(Лопянка) 5  
Кос Микола Карпати(Лопянка) 5  
Лешко Тарас Карпати(Лопянка) 5  
Луцик Михайло Карпати(Лопянка) 5  
Мельникович Тарас Карпати(Лопянка) 5  
Скрипка Володимир ФК"Закерничне" 5  
Соломчак Богдан ФК"Небилів" 5  
Цюпа Ростислав ФК"Іванівка-Ясеновець" 5  
Чулупин Володимир ФК"Спас" 5  
Гавриш Андрій Карпати(Лопянка) 5 (1)
Іванишин Андрій Карпати(Дуба) 4  
Баричка Дмитро Верховина(Камінь) 4  
Барко Володимир ФК"Грабів" 4  
Боян Назар П. ФК"Грабів" 4  
Вельган Роман Карпати(В.С) 4  
Дзубінський Василь Верховина(Камінь) 4  
Малинич Микола Колос(Вербівка) 4  
Рендзяк Іван ФК"Рівня" 4  
Стефурак Микола Бережниця(Петранка) 4  
Тарасенко Михайло Колос(Вербівка) 4  
Халус Петро ФК"Закерничне" 4  
Черпак Іван ФК"Закерничне" 4  
Мельник Михайло Я ФК"Рівня" 4 (1)
Боркович Василь ФК"Спас" 3  
Боян Іван ФК"Грабів" 3  
Гемба Андрій ФК"Грабів" 3  
Гриців Роман Колос(Вербівка) 3  
Дяків Михайло Карпати(Дуба) 3  
Лешко Олег Карпати(Лопянка) 3  
Мельник Богдан ФК"Закерничне" 3  
Перегінець Петро Верховина(Камінь) 3  
Рабуцький Іван ФК"Іванівка-Ясеновець" 3  
Стасюк Юрій ФК"Сливки" 3  
Шумей Тарас Карпати(Дуба) 3  
Гнатів Ростислав ФК"Сливки" 3 (1)
Слободанюк Анатолій Карпати(В.С) 3 (1)
Алтунін Віталій Бережниця(Петранка) 2  
Андрейчук Дмитро ФК"Небилів" 2  
Астапов Вячеслав Карпати(Дуба) 2  
Василишин Роман ФК"Спас" 2  
Дмитришин Роман Карпати(Дуба) 2  
Дубровний Владислав ФК"Спас" 2  
Корнутич Андрій ФК"Небилів" 2  
Костюк Віталій ФК"Сливки" 2  
Кравців Володимир ФК"Іванівка-Ясеновець" 2  
Кузьмин Михайло Карпати(Лопянка) 2  
Кульчак Назар Бережниця(Петранка) 2  
Лукач Микола Бережниця(Петранка) 2  
Люклян Тарас ФК"Закерничне" 2  
Олексюк Андрій ФК"Небилів" 2  
Петровський Ярослав Колос(Вербівка) 2  
Пуляк Володимир Бережниця(Петранка) 2  
Ріпей Михайло ФК"Закерничне" 2  
Трущак Михайло Карпати(Дуба) 2  
Урядко Мстислав Карпати(В.С) 2  
Халус Володимир ФК"Закерничне" 2  
Зозук Андрій ФК"Закерничне" 2 (1)
Мигович Микола ФК"Сливки" 2 (1)
Чван Микола ФК"Рівня" 2 (1)
Рибчак Олександр ФК"Іванівка-Ясеновець" 2 (2)
Андрейчук Василь ФК"Небилів" 1  
Атаманчук Василь Карпати(Дуба) 1  
Библів Назар Карпати(Дуба) 1  
Боринець Микола Верховина(Камінь) 1  
Вірста Андрій ФК"Небилів" 1  
Вагилевич Микола ФК"Сливки" 1  
Василишин Іван ФК"Спас" 1  
Гнатів Андрій ФК"Сливки" 1  
Гутак Микола ФК"Спас" 1  
Гуцул Василь Карпати(Дуба) 1  
Дирів Іван Карпати(Дуба) 1  
Дирів Віталій ФК"Іванівка-Ясеновець" 1  
Дичкевич Василь ФК"Спас" 1  
Зубик Михайло Карпати(Лопянка) 1  
Кисіль Роман ФК"Закерничне" 1  
Ковальчук Любомир ФК"Рівня" 1  
Кос Василь ФК"Сливки" 1  
Кузьмин Марян Карпати(Лопянка) 1  
Кульчицький Василь Колос(Вербівка) 1  
Кульчицький Тарас Бережниця(Петранка) 1  
Лешко Андрій Карпати(Лопянка) 1  
Липецький Микола ФК"Закерничне" 1  
Мазничка Тарас Карпати(Лопянка) 1  
Макар Михайло ФК"Небилів" 1  
Малярчук Юрій ФК"Рівня" 1  
Мельник Любомир ФК"Рівня" 1  
Микуляк Олег ФК"Спас" 1  
Михайлів Дмитро ФК"Іванівка-Ясеновець" 1  
Михно Тарас Карпати(В.С) 1  
Неспляк Іван Верховина(Камінь) 1  
Павлович Василь ФК"Іванівка-Ясеновець" 1  
Паращиняк Михайло Бережниця(Петранка) 1  
Петреній Василь ФК"Закерничне" 1  
Рибчак Олег ФК"Іванівка-Ясеновець" 1  
Рошко Андрій ФК"Небилів" 1  
Рошко Василь ФК"Небилів" 1  
Синичків Дмитро Бережниця(Петранка) 1  
Станко Василь ФК"Спас" 1  
Тисяк Олег ФК"Грабів" 1  
Тринцолин Роман ФК"Рівня" 1  
Халус Микола ФК"Закерничне" 1  
Черпак Василь Колос(Вербівка) 1  
Юкіш Михайло ФК"Рівня" 1  
Завадецький Павло ФК"Рівня" 1 (1)
Кухар Назар ФК"Іванівка-Ясеновець" 1 (1)
Мазничка Любомир ФК"Спас" 1 (1)

 

Переглядів: 843 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz