[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Квітень » 25 » ДЮФЛО.Втрачений шанс
21:37
ДЮФЛО.Втрачений шанс

Сьогодні відбулись матчі 8 туру ДЮФЛо. У якому наші вихованці Рожнятівської ДЮСШ приймали гостей з Рогатина.Матчі відбувались у смт Перегінське.
Нажаль наші юнаки поступились 2-ма складами. Молодша вікова група незмогла втримати бодай нічийний результат.І під завісу матчу фізичні дані рогатинських вихованців виявились кращими за наших.Голи були забиті на 56 та 58 хв. (тайми тривають по 30 хв). У своїй групі наші хлопчаки займають передостаннє місце.Маючи в своєму активі 4 залікові бали.
А от у матчі старшої вікової групи нас очікував дуже цікавий та напружений матч, і таким він і получився. Уже на 9 хв рожнятівці вийшли вперед завдяки вдало реалізованому 11-метровому удару.Відзначився Мор Захарій. На 16 хв уже відзначився наш воротар який відбив 11-метровий удар.цілий перший тайм пройшов на зустрічних курсах.Але більше забитих голів небуло. На 43 хв 2-го тайму гості зрівняли рахунок.Вдало виконавши штрафний удар. 50 хв і в одній багаточисленних атак відзначається Сировецький Андрій.І здавалось шо свого господарі уже невідпустять,але ... 55 хв після подачі кутового удару гості зрівняли рахунок. Ще через 5 хв уже гості вийшли вперед,впіймавши наших захисників на контратаці.
62 хв, чергова контра від гостей і кінцевий рахунок 2:4 на користь гостей. Ця поразка позбавила наших юнаків всіх шансів на вихід у наступний раунд.Прикро...