[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Травень » 2 » Цінівська сенсація
01:58
Цінівська сенсація

Відбулися  матчі попереднього етапу  кубка  області.Цінівський  Колос  грав  в с.Битків  Надвірнянського району.Представник  чемпіонату району   зустрічався  з представником  другої ліги  першості області.І зіграв в цьому  протистоянні досить успішно зробивши хороший запас перед матчем  відповіді в Ціневі.Перед  стартовим свистком у команди  мінімум  було вистояти перших 15 хвилин.Коли  цей час  пройшов  думають ,хоч би витримати до перерви не пропустивши.В самому  кінці першого тайму  гол в роздягальну забили гості.Скориставшись не порозумінням в штрафному майданчику  господарів  першим на мячі  виявився Федишин  який й  відкрив рахунок на 45 хвилині матчу.

В другому таймі на швидкості  в штрафний майданчик увірвався  знову ж таки  Федишин де грубо  був збитий воротарем.Вирок судді  -одинадцятиметровий.До м"яча підійшов  пенальтист  Ціневи-Виннишин Андрій.Його удар був точним 0-2.Ще декілька  моментів цінівчани змарнували.Будь  точним удар в Дороша Романа  рахунок  міг  би стати  більшим. Також  в кінці матчу  прхід правим  флангом завершився ударом який на себе прийняла стійка воріт.Реалізй всі моменті які були в наших земляків і вже тоді   спокійно чекай матчу відповіді. А так  прийдеться  добре викластися в Ціневі 25 травня,щоб пройти в наступний раунд.