Головна » 2014 » Грудень » 17 » ЧР.Підсумки.2-Оболонь(Брошнів)
16:12
ЧР.Підсумки.2-Оболонь(Брошнів)

Дистанція  з бар"єрами.....

Оболонь(Брошнів) друга команда району в цьому сезоні після Ціневи.Колись незмінні чемпіони брошнівчани на сезон 2014 року покладали великі надії,що зможуть навязати боротьбу  Ціневі за звання чемпіона району.Хлопці "Вови" ,так звикли  називати брошнівчан,через те що  командою курирує палкий ентузіаст і відданий своєму рідному селу Гуцул Володимир,підібрали  досить боєздатний колектив.На початку сезону крім  місцевих гравців за команду заявили Пакулу Андрія та Розвору Василя а також вдругому колі в команду прийшов досвідчений  гравець долинського Нафтовика-Локатир Іван.Воротар по амплуа а в команді Оболонь виконував роль нападника і забивав ряд важливих мячів,які приносили успіх його новій команді.Основною втратою  брошнівчан став перехід  їхнього гравця Дороша Романа до команди  Ціневи.

Старт  брошнівчан в цьому сезоні випав матчем на кубок Пролісок  проти основних  конкурентів цього сезону Колос(Цінева).Притому кубковий матч брошнівчани грали  в гостях.Єдиний гол Денисюка  Назара поховав амбітні надії  брошнівчан на успіх в кубку весни.Далі був старт в чемпіонаті проти ще одного принципового суперника  Горгани(Рожнятів).Єдиний гол забитий на 25 хвилині матчу Опальничем Мирославом забезпечив стартову перемогув чемпіонаті.Цей матч не  обійшовсьсяй без скандалу.Суддя матчу вилучив на 41 хвилині матчу трьох гравців,двох  господарів та одного в гостях.Далі був виїзд до непростого Ясеня і мінімальна перемога  2-1.Втретьому турі приймали в себе дома дебютанта чемпіонату Старт(Сл.Рівнянська),надіялися на легку перемогу,весь матч контролювали ситуацію,проте забити не змогли.Ана останніх  секундах  матчу сильний удар зза меж  штрафного Бачкура Назара заставив капітулювати господарів.До  очного протистояння в Ціневі брошнівчани займали  другу сходинку в турнірній таблиці випереджаючи цінівчан на  два залікові пункти при одному матчі  більше ніж суперник.Після  отчного протистояння  брошнівчани  очолили таблицю і зберігали за  собою  першу сходинку практично  до  кінця  першого  кола.Лиш у  восьмому турі Цінева  обігнала  їх. Проте перше коло  Брошнів завершив першим.

Матч у  Вільхівці після програного   першого тайму 0-3  в другому  відіграли   три  мячі

Матч Оболонь-ФК"Вільхівка" 0-0

Старт другого  кола  і знову матч проти Рожнятова.Все розпочиналося для гостей з Брошнева досить вдало ,вже на 15 хвилині матчу вели  2-0...потім наступив переломний момент в грі.П"ять голів господарів і Брошнів програє і поступається першою сходинкою таблиці на яку він вже більше не піднімався.Перемоги ще  були,але також були й прикрі поразки особливо в себе дома від ФК"Суходіл" 3-4.Невиразна гра в Берлогах ,де матч не було завершено.Програш від Ціневи який і поховав надю на чемпіонство.В кінці сезону перед брошнівчанами вже стояло  питання зберегти  за собою срібло.

Оболонь(Брошнів)  срібний призер сезону 2014

Вкубку району Оболонь стартувала з 1/8  фіналу пропускаючи попередній розиграш згідно жеребу.Настадії 1/8 впевнено перемогли Бережницю з Петранки 3-0.В чвертьфіналі 5-0  обіграли  команду Карпати(В.Струтин).І здавалося нічого  не завадить брошнівчанам зіграти у  фіналі проти Ціневи,після того як фортуна  дарувала їм на  стадії 1/2 команду Старт,минувши  Ціневу та незручний  Рожнятів.Іншої думки були  футболісти  з Слободи,які вже в  цьому  сезоні  обігрували брошнівчан.Два голи наприкінці матчу знову перекреслили  Брошневу зіграти  у фіналі.

Після закінчення чемпіонатув РРФФ  вирішили провести  кубок осені серед  команд вищої ліги.Тут Цінева як чемпіон до останнього не знала брати участь в цім кубку чи ні.В той час  жереб  звів з Брошнів з командою  ФК"Вільхівка".Ще перед цим протистоянням брошнівчани  говорили  пройдем Вільхівку,яка на той час  виглядала  досить пристойно в чемпіонаті,виграєм  кубок.Так і сталося розгромили Вільхівку 4-0,далі в півфіналі  громили  Зорю з Берлогів і у фіналі  перемогли  ФК"Сваричів" 1-0.І все ж таки досягли свого,виграли в цьому році   кубок осені а також  срібні нагороди.Всі ці  успіхи завдяки  Володі і його  однодумцям які захищали  честь села.

Склад  команди ТУТ

Оболонь(Брошнів) володар  кубка  осені 2014

Команда  Оболонь  в сезоні 2014 провела 28 матчів в яких  забила 62  голи і пропустила у свої ворота  32.

Загальна  статистика команди Оболонь(Брошнів)