Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Вересень » 15 » ЧР.Капітуляція Брошнева,або Цінева чемпіон?Відео
12:55
ЧР.Капітуляція Брошнева,або Цінева чемпіон?Відео

Оболонь(Брошнів) - Колос(Цінева) - 2:4 (1:3)

14.09.2014. 15 тур. с.Брошнів. Стадіон Оболонь. 300 глядачів.

2:4 - Локатир Іван, 90+2

Колос(Цінева): 1.Котоус Іван; Локатир Олег; Паращій Генадій; Табен Володимир; Ільницький Андрій; 16.Шпак Роман; Попадюк Роман; 18.Фітяк Володимир; 20.Дорош Артур; 18.Мачошак Андрій; 7.Лаврінок Василь

В 15 турі в чемпіонаті району  по  футболу  центральним матчем був  поєдинов в с.Брошнів.Місцева команда  приймала  лідера  чемпіонату ценівський Колос.В першому колі   брошнівчани  перемогли  Ціневу в гостях.Завдавши їм  єдиної  поразки  за  15 зіграних  турів.Ще задовго  до  цього поєдинку напруга  з кожним днем  зростала.Брошнівська  команда   веде  відчайдушну  боротьбу  з Ціневою,щоб  цього  року  стати  чемпіоном.І якщо  на старті чемпіонату їм  це  вдавалося на морально вольових якостях.То чим ближче до завершення чемпіонату проблеми  брошнівчан стають все більш глобальними.Програвши ряд  матчів в другому колі в них залишається все  менше і менше шансів не те що  першими бути але й навіть  можуть  втратити  місце  яке вони на даний час  посідають.Основною проблемою Брошнева це коротка лава запасних,а точніше її відсутність.Якщо на початку другого кола брошнівчани  заявляють воротаря Івана Локатиря а він змушений  грати не в рамці воріт а в полі.То це вже про щось говорить.Ще  перед  матчем з ФК"Суходіл" в команді вже відчувався  брак  гравців,через що і програли дебютанту.Далі не виразний матч в Берлогах.І ось  тепер з Ціневою.

Цінева в свою  чергу стабільно  крокує  до свого чергового чемпіонства.Виграючи матч за матчем.Притому ще й зберігаючи свої ворота  сухими впродовж 5 турі в другому колі.

Звітний поєдинок  показав хто є хто.Госту  вже з  перших  хвилин  почали  доказувати свою  перевагу.Якщо в матчі проти ФК"Вільхівка" ценівські гравці  обережно йшли на ворота  суперника,то в цьому поєдинку ,достеменно знаючи суперників зразу  почали  діяти активно.Ця активність  і презвела до забитого мяча на 27 хвилині матчу.Лаврінок  спокійно завершив  комбінаційну гру своїх  партнерів.Через  вісім хвилин вісімка цінівчан Локатир Олег  робить  рахунок  0-2.Брошнів  підсів.Проте  через  пять хвилин у брошнівчан появилася надія. На 40  хвилині   рахунок в матчі  скорочує  Барановський Віктор.Радіти довелось не довго. Два  оберти секудної стрілки  на  годиннику  судді і  Лаврінок  встигає  на  добиванні  після  штрафного  у виконанні  цінівчан. 1-3 з  таким  рахунком завершився  перший тайм.

В другому  таймі йшла позиційна  боротьба .Господарі  намагалися  ще якось вплинути на результат.Але  остаточно  Брошнів  викинув  "білий прапор" на 75 хвилині матчу коли  Курташ Любомир забив у власні ворота.Капітуляція!На 90+2 Іван  Локатир виявився  найспритнішим у  штрафній  суперника. Перегравши  Шпака  і Котовуса скорочує  рахунок в матчі.

Ця  перемога наблизила  Ціневу  до золота,а поразка  Брошнева змушує  амбіційні плани   щодо чемпіонства  відкласти   мабуть що на другий рік.

Колос(Цінева):як поклали  чотири мячі так і забили...

Переглядів: 848 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.