ЧР-2014 з міні-футболу.2 тур.(Огляд матчів+таблиці) - 21 Грудня 2014 - Футбол Рожнятівщини
Неділя, 11.12.2016, 16:52
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Грудень » 21 » ЧР-2014 з міні-футболу.2 тур.(Огляд матчів+таблиці)
14:29
ЧР-2014 з міні-футболу.2 тур.(Огляд матчів+таблиці)

Рожнятів - Н.Струтин - 4:3

21.12.2014. 1 тур. 

Голи:
1:0 - Неспляк Святослав
2:0 - Неспляк Святослав
3:0 - Неспляк Святослав
4:0 - Олексин Микола
4:1 - Бігун Роман Я
4:2 - Якимів Роман
4:3 - Бігун Дмитро

Петранка - Лопянка - 11:3

21.12.2014. 1 тур. 

Голи:
1:0 - Пуляк Мар"ян
2:0 - Пуляк Мар"ян
3:0 - Пуляк Мар"ян
4:0 - Пуляк Мар"ян
5:0 - Пуляк Мар"ян
6:0 - Пуляк Мар"ян
7:0 - Пуляк Мар"ян
8:0 - Пуляк Мар"ян
9:0 - Пуляк Володимир
10:0 - Джус Володимир
11:0 - Джус Володимир
11:1 - Когут Василь
11:2 - Когут Василь

Сваричів ДЮСШ"Колос" - Небилів - 8:2

21.12.2014. 1 тур. 

Голи:
1:0 - Мор Захарій
2:0 - Мор Захарій
3:0 - Тринук Андрій
4:0 - Тринук Андрій
5:0 - Тренчук Роман
6:0 - Марчук Степан
7:0 - Стасів Роман
8:0 - Стасів Роман
8:1 - Рошко Василь
8:2 - Гулій Михайло

Спас - Берлоги - 3:5

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Гутак Микола
2:0 - Мазничка Люомир
3:0 - Мазничка Люомир
3:1 - Мельник Олександ .
3:2 - Мельник Олександр
3:3 - Мельник Олександр
3:4 - Музичин Любомир
3:5 - Музичин Любомир

(І зона"Рожнятівська").

    И В Н П Мз Мп О
1 Петранка 2 2 0 0 18 4 6
2 Сваричів ДЮСШ"Колос" 2 2 0 0 16 3 6
3 Спас 2 1 0 1 6 5 3
4 Рожнятів 1 1 0 0 4 3 3
5 Берлоги 2 1 0 1 6 11 3
6 Н.Струтин 2 0 1 1 8 9 1
7 Лопянка 2 0 1 1 8 16 1
8 Іванівка 1 0 0 1 0 3 0
9 Небилів 2 0 0 2 3 15 0
 

Брошнів-Осада - с.Брошнів - 9:0

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Дорош Артур
2:0 - Дорош Артур
3:0 - Дорош Роман
4:0 - Дорош Роман
5:0 - Дорош Роман
6:0 - Дранчук Роман
7:0 - Дранчук Роман
8:0 - Капраль Євген
9:0 - Капраль Євген

Брошнів Юніори - Цінева - 7:8

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Гладенький Юрій
2:0 - Гладенький Юрій
3:0 - Михайлишин Роман
4:0 - Чоповдя Владислав
5:0 - Чоповдя Владислав
6:0 - Чоповдя Владислав
7:0 - Гавриляк Володимир
7:1 - Кузьмин Роман
7:2 - Кузьмин Роман
7:3 - Кузьмин Роман
7:4 - Кузьмин Роман
7:5 - Вовчук Віталій
7:6 - Вовчук Віталій
7:7 - Маринчук Степан
7:8 - Маринчук Степан

Креховичі - Красне - 11:2

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Абрам Богдан
2:0 - Абрам Богдан
3:0 - Абрам Богдан
4:0 - Абрам Богдан
5:0 - Абрам Богдан
6:0 - Гальчішак Назар
7:0 - Легдан Тарас
8:0 - Лунів Василь
9:0 - Лунів Василь
10:0 - Лунів Василь
11:0 - Лунів Василь
11:1 - Брандальський Олег
11:2 - Микитин Роман

В.Струтин - Рівня - 1:11

21.12.2014. 1 тур. 

Голи:
1:0 - Бігун Богдан
1:1 - Мельник Михайло
1:2 - Мельник Михайло
1:3 - Чван Василь
1:4 - Чван Микола
1:5 - Локатир Сергій
1:6 - Юкіш Михайло
1:7 - Тринцолин Роман
1:8 - Тринцолин Роман
1:9 - Тринцолин Роман
1:10 - Тринцолин Роман
1:11 - Тринцолин Роман

 

(ІІ зона"Брошнівська").

    И В Н П Мз Мп О
1 Рівня 2 2 0 0 20 5 6
2 Цінева 2 2 0 0 18 15 6
3 Брошнів Юніори 2 1 0 1 25 12 3
4 Брошнів-Осада 1 1 0 0 9 0 3
5 Креховичі 2 1 0 1 15 11 3
6 В.Струтин 2 1 0 1 6 13 3
7 Суходіл 1 0 0 1 2 5 0
8 с.Брошнів 2 0 0 2 8 19 0
9 Красне 2 0 0 2 6 29 0
 

Лімниця(Перегінське) - Перегінське Ветерани - 7:0

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Семкович Микола
2:0 - Семкович Микола
3:0 - Глинка Олег
4:0 - Глинка Олег
5:0 - Глинка Олег
6:0 - Куличок Богдан
7:0 - Ганцюк Дмитро

Перегінське  Юніори - Ясень - 1:3

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Король Дмитро
1:1 - Кос Юрій
1:2 - Надрага Микола
1:3 - Годованець Юрій

Сливки - Закерничне - 4:8

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Кос Василь
2:0 - Вагилевич Роман
3:0 - Вагилевич Роман
4:0 - Вагилевич Роман
4:1 - Ріпей Михайло
4:2 - Халусяк Василь
4:3 - Мельник Богдан
4:4 - Мельник Богдан
4:5 - Кисіль Роман
4:6 - Кисіль Роман
4:7 - Кисіль Роман
4:8 - Кисіль Роман

Вільхівка - Дуба - 1:6

21.12.2014. 2 тур. 

Голи:
1:0 - Косів Роман
1:1 - Библів Андрій
1:2 - Библів Андрій
1:3 - Библів Андрій
1:4 - Остапов Вячеслав
1:5 - Єпішкін Роман
1:6 - Костишин Олег

(ІІІ зона"Перегінська").

    И В Н П Мз Мп О
1 Лімниця(Перегінське) 2 2 0 0 14 0 6
2 Ясень 2 1 1 0 7 5 4
3 Перегінське Юніори 2 1 0 1 7 3 3
4 Сливки 2 1 0 1 13 12 3
5 Закерничне 2 1 0 1 8 10 3
6 Дуба 2 1 0 1 6 8 3
7 Перегінське Ветерани 2 0 1 1 4 11 1
8 Вільхівка 2 0 0 2 5 15 0
Переглядів: 702 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz