ЧР-2014/15 з міні-футболу.Ті від кого залежить успіх команди - 9 Січня 2015 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 02.12.2016, 23:10
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Січень » 9 » ЧР-2014/15 з міні-футболу.Ті від кого залежить успіх команди
01:05
ЧР-2014/15 з міні-футболу.Ті від кого залежить успіх команди

Аналізуючи виступи команд  в районному чемпіонаті з міні-футболу за чотири тури і якщо  ми заглянемо до загальної таблиці в колонці хто і скільки забив.То  тут лідером  як і по здобутих очках такі по забитих мячах є команда Лімниці (Перегінське) в якої також є найбільше  відзначилося різних гравців забитими мячами і найменше пропустили лише три  мячі.Найменше   гравців  відзначилося лише  двоє в Іванівці які забили  3  голи.Три  гравці  у  команди Вільхівка чотири у перегінських ветеранів в решта команд є трохи більше тих гравців на яких можуть покластися  партнери по команді,які  можуть  забити  гол.. Пропонуємо вашій увазі таблиці  авторів голів з кожної команди зокрема.

 

 

Міні-футбол. Бомбардири команди Лімниця(Перегінське) 34  мячі

Гравець Команда Гол  
Глинка Олег Лімниця(Перегінське) 6  
Семкович Микола Лімниця(Перегінське) 6  
Ганцюк Дмитро Лімниця(Перегінське) 4  
Кулик Роман Лімниця(Перегінське) 4  
Соломчак Ярослав Лімниця(Перегінське) 4  
Волошин Василь Лімниця(Перегінське) 3  
Куличок Богдан Лімниця(Перегінське) 3  
Соломчак Петро Лімниця(Перегінське) 3  
Липай Андрій Лімниця(Перегінське) 1  
Семко Василь Лімниця(Перегінське) 1  
 

Цінева 33 мячі(9 гравців)

Игрок Команда Голы С пен.
Кузьмин Роман Цінева 12  
Комар Артур Цінева 7  
Вовчук Віталій Цінева 4  
Маринчук Степан Цінева 3  
Грицків Сергій Цінева 2  
Хабаль Іван Цінева 2  
Денисюк Назар Цінева 1  
Дирів Віталій Цінева 1  
Романишин Олег Цінева 1  
 

Брошнів Юніори 33(7)

Игрок Команда Голы С пен.
Чоповдя Владислав Брошнів Юніори 9  
Михайлишин Роман Брошнів Юніори 7  
Гладенький Юрій Брошнів Юніори 5  
Гуцул Юрій Брошнів Юніори 5  
Гавриляк Володимир Брошнів Юніори 3  
Кравецький Олександр Брошнів Юніори 3  
Івахнюк Володимир Брошнів Юніори 1  

 

Рівня 27(7)

Игрок Команда Голы С пен.
Тринцолин Роман Рівня 9  
Чван Василь Рівня 6  
Чван Микола Рівня 4  
Локатир Сергій Рівня 3  
Мельник Любомир Рівня 2  
Мельник Михайло Рівня 2  
Юкіш Михайло Рівня 1  
 

 

Брошнів-Осада 26(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Капраль Євген Брошнів-Осада 6  
Дорош Роман Брошнів-Осада 5  
Дранчук Роман Брошнів-Осада 5  
Дорош Артур Брошнів-Осада 4  
Барановський Олег Брошнів-Осада 3  
Михайлишин Павло Брошнів-Осада 3  
 

 

Петранка 26(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Пуляк Мар"ян Петранка 17  
Пуляк Володимир Петранка 3  
Джус Володимир Петранка 2  
Алтунін Віталій Петранка 1  
Кульчак Назар Петранка 1  
Стефурак Микола Петранка 1  
 

 

 Сваричів ДЮСШ"Колос" 24(8)

Игрок Команда Голы С пен.
Мор Захарій Сваричів ДЮСШ"Колос" 5  
Стасів Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 4  
Локатир Олег Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Марчук Степан Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Сировецький Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Рибчак Борис Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Тринук Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Тренчук Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 2 (1)
 

 

Лопянка 22(8)

Игрок Команда Голы С пен.
Когут Василь Лопянка 11  
Гавриш Роман Лопянка 2  
Кос Іван Лопянка 2  
Лешко Василь Лопянка 2  
Мельникович Тарас Лопянка 2  
Гутак Іван Лопянка 1  
Мазничка Тарас Лопянка 1  
Мончак Назар Лопянка 1  
 

 

Небилів 20(8)

Игрок Команда Голы С пен.
Чічак Андрій Небилів 7  
Рошко Василь Небилів 5  
Олексюк Андрій Небилів 3  
Гулій Михайло Небилів 1  
Корнутич Андрій Небилів 1  
Макар Михайло Небилів 1  
Сорохман Михайло Небилів 1  
Сороцький Василь Небилів 1  
 

 

Закерничне 19(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Халусяк Василь Закерничне 7  
Кисіль Роман Закерничне 6  
Мельник Богдан Закерничне 3  
Калашніков Іван Закерничне 1  
Ріпей Михайло Закерничне 1  
Шпилька Микола Закерничне 1  
 

 

 Ясень 18(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Надрага Микола Ясень 8  
Пліщ Михайло Ясень 4  
Годованець Юрій Ясень 2  
Кос Юрій Ясень 2  
Драс Василь Ясень 1  
Пліш Віталій Ясень 1  
 

 

В.Струтин 18(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Бігун Богдан В.Струтин 5  
Бачкур Назар В.Струтин 5  
Михно Тарас В.Струтин 3  
Пушкар Віталій В.Струтин 3  
Вельган Степан В.Струтин 1  
Кравців Андрій В.Струтин 1  

Креховичі 18(5)

Игрок Команда Голы С пен.
Абрам Богдан Креховичі 8  
Лунів Василь Креховичі 5  
Гальчішак Назар Креховичі 2  
Легдан Тарас Креховичі 2  
Федорович Володимир Креховичі 1  
 

Сливки 16(7)

Игрок Команда Голы С пен.
Вагилевич Роман Сливки 5  
Гнатів Ростислав Сливки 5  
Михайлич Микола Сливки 2  
Гнатів Андрій Сливки 1  
Корда Андрій Сливки 1  
Кос Василь Сливки 1  
Смик Віталій Сливки 1  
 

Дуба 15(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Єпішкін Роман Дуба 5  
Библів Андрій Дуба 5  
Дмитришин Василь Дуба 2  
Библів Петро Дуба 1  
Костишин Олег Дуба 1  
Остапов Вячеслав Дуба 1  
 

с.Брошнів 15(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Галчішак Богдан с.Брошнів 4  
Жаровський Олег с.Брошнів 4  
Гуцул Володимир с.Брошнів 2  
Мельник Тарас с.Брошнів 2  
Проців Володимир с.Брошнів 2  
Перейма Віталій с.Брошнів 1  
 

Суходіл 14(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Гутак Петро Суходіл 6  
Гутак Василь Суходіл 2  
Дикун Микола Суходіл 2  
Лешко Іван Суходіл 2  
Ільків Юрій Суходіл 1  
Курч Віталій Суходіл 1  
 

Вільхівка 14(3)

Игрок Команда Голы С пен.
Матуляк Іван Вільхівка 8  
Косів Роман Вільхівка 5  
Дмитрів Микола Вільхівка 1  
 

 Н.Струтин 13(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Якимів Роман Н.Струтин 4  
Оринчак Богдан Н.Струтин 3 (1)
Бігун Роман Я Н.Струтин 2  
Фриїшин Андрій Н.Струтин 2  
Бігун Дмитро Н.Струтин 1  
Бігун Роман Н.Струтин 1  
 

 

Спас 13(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Боркович Василь Спас 3  
Мазничка Люомир Спас 3  
Рибчак Михайло Спас 3  
Горан Віталій Спас 2  
Василишин Іван Спас 1  
Гутак Микола Спас 1  
 

Перегінське Юніори 12(5)

Игрок Команда Голы С пен.
Рошко Роман Перегінське Юніори 5  
Здерко Руслан Перегінське Юніори 3  
Галата Віталій Перегінське Юніори 2  
Зозук Петро Перегінське Юніори 1  
Король Дмитро Перегінське Юніори 1  
 

Красне 12(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Брандальський Олег Красне 4  
Бойко Дмиро Красне 2  
Микитин Іван Красне 2  
Микитин Роман Красне 2  
Ковалечич Роман Красне 1  
Мендюк Володимир Красне 1  
 

Берлоги 11(6)

Игрок Команда Голы С пен.
Мельник Олександр Берлоги 5  
Музичин Любомир Берлоги 2  
Котик Дмитро Берлоги 1  
Мельник Олександ . Берлоги 1  
Притула Роман Берлоги 1  
Фединяк Сергій Берлоги 1  
 

Рожнятів 9(5)

Игрок Команда Голы С пен.
Неспляк Святослав Рожнятів 5  
Данилюк Тарас Рожнятів 1  
Джус Марян Рожнятів 1  
Микуляк Микола Рожнятів 1  
Олексин Микола Рожнятів 1  
 

 

Перегінське Ветерани 7(4)

Игрок Команда Голы С пен.
Депутат Роман Перегінське Ветерани 4  
Волошин Микола Перегінське Ветерани 1  
Дякун Віталій Перегінське Ветерани 1  
Коцан Володимир Перегінське Ветерани 1  
 

 Іванівка 3(2)

Игрок Команда Голы С пен.
Гринишин Андрій Іванівка 2  
Стасів Іван Іванівка 1  
 

 

Переглядів: 513 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz