ЧР-2014/15 з міні футболу.7 тур Статистика+бомбардири - 8 Лютого 2015 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 02.12.2016, 23:07
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Лютий » 8 » ЧР-2014/15 з міні футболу.7 тур Статистика+бомбардири
17:02
ЧР-2014/15 з міні футболу.7 тур Статистика+бомбардири

Тринадцятка  від  Пуляків

Завершилися  матчі чергового туру чемпіонату   району по  міні  футболу.Сьогодні  змагання  проходили в  двох  групах,адже   ще  минулої неділі  зона  "Перегінське"завершила  свої  групові змагання.Найцікавішим   матчем  туру  був поєдинок  між  Н.Струтином та Берлогами.Для кожної з команд  перемога  мала важливе турнірне значення.Сильнішими виявилися   футболісти  з  Струтина,які перемогли 2-1 і продовжать  свою  боротьбу за вихід  з  групи в  останньому  турі. А Берлоги  програвши  втратили  шанси на  боротьбу.Варто  відзначити  той  факт  що  саме в  Рожнятівській  зоні  ще  нічого не  вирішено хто  буде переможцями цієї групи.Непогані  шанси мають три команди Петранка ,Н.Струтин  та Лопянка-саме котрась із них виявиться   зайвою.Петранка   а  точніше  Пуляки  незалишили  ніяких  шансів  на порятунок  для Іванівки 18-0. Рекорд  чемпіонату.13 голів на рахунку  дуету братів  Пуляків Маряна та Володимира.В Брошнівській  зоні несподіванок не  відбулося  тут  питання  переможців  хто  пройде в наступний  раунд  вже вирішено.Єдине питання  хто  буде  першим а хто  другий?Саме в  очному  протистоянні і вирішиться це  питання.Всього в чемпіонаті  зіграно 92  матчі(зе з урахуванням  технічних  перемог над  Кресним) в якому забито 507  голів авторами  яких  стали 200  гравців.Сім  голів на  рахунку Пуляка  Маряна  шість  у  Володимира.,по  чотири  голи забивали Шпак Роман,Лешко  Іван(Суходіл) який  ще  зумів   відзначитись  і  в свої ворота.Така  неприємність   сталася і з Михно  Тарас(В.Струтин).Всього  автоголів в  чемпіонаті 4.  Хет-триками відзначилися:Пушкар Віталій(В.С),Федорович Володимир(Креховичі),Гуцул Юрій(Брошнів-ю),Галчішак Богдан, решта гравців  відзначилися  дублями та   по  голу...

Дата   Тур Господарі Гості    
08.02.2015 0 8 В.Струтин Креховичі 5 9
08.02.2015 0 8 Спас Сваричів ДЮСШ"Колос" 3 3
08.02.2015 0 8 Іванівка Петранка 0 18
08.02.2015 0 8 Суходіл Брошнів Юніори 6 7
08.02.2015 0 8 Рівня с.Брошнів 3 8
08.02.2015 0 8 Красне Брошнів-Осада 0 0
08.02.2015 0 8 Берлоги Н.Струтин 1 2
08.02.2015 0 8 Небилів Рожнятів 0 2

 

Всі хет-трики

Гравці Гол. -----. Матч
Пуляк Мар"ян 8 n/a Петранка* - Лопянка - 10:3
Матуляк Іван 7 n/a Вільхівка* - Закерничне - 8:6
Пуляк Володимир 7 n/a Петранка* - Спас - 14:0
Пуляк Мар"ян 7 n/a Іванівка - Петранка* - 0:18
Депутат Роман 6 n/a Перегінське Ветерани* - Закерничне - 9:1
Комар Артур 6 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Пуляк Володимир 6 n/a Іванівка - Петранка* - 0:18
Чоповдя Владислав 6 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Якимів Роман 6 n/a Н.Струтин* - Спас - 15:1
Абрам Богдан 5 n/a Креховичі* - Красне - 11:2
Бігун Дмитро 5 n/a Н.Струтин* - Спас - 15:1
Михайлишин Роман 5 n/a Брошнів Юніори* - Креховичі - 9:4
Оринчак Богдан 5 n/a Н.Струтин* - Іванівка - 14:1
Пуляк Мар"ян 5 n/a Петранка* - Спас - 14:0
Тринцолин Роман 5 n/a В.Струтин - Рівня* - 1:11
Чічак Андрій 5 n/a Іванівка - Небилів* - 2:11
Єпішкін Роман 4 n/a Дуба* - Закерничне - 6:5
Гутак Петро 4 n/a Суходіл* - Красне - 7:2
Депутат Роман 4 n/a Вільхівка - Перегінське Ветерани* - 3:9
Здерко Руслан 4 n/a Перегінське Юніори* - Вільхівка - 12:2
Капраль Євген 4 n/a Суходіл - Брошнів-Осада* - 4:10
Кисіль Роман 4 n/a Сливки - Закерничне* - 4:8
Когут Василь 4 n/a Спас - Лопянка* - 3:9
Комар Артур 4 n/a Цінева* - Креховичі - 12:1
Косів Роман 4 n/a Сливки - Вільхівка* - 9:4
Кузьмин Роман 4 n/a с.Брошнів - Цінева* - 8:10
Кузьмин Роман 4 n/a Брошнів Юніори - Цінева* - 7:8
Кузьмин Роман 4 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Кулик Роман 4 n/a Сливки - Лімниця(Перегінське)* - 0:17
Кулик Роман 4 n/a Лімниця(Перегінське)* - Ясень - 8:0
Лешко Іван 4 n/a с.Брошнів - Суходіл* - 6:6
Лешко Іван 4 n/a Суходіл* - Брошнів Юніори - 6:7
Лунів Василь 4 n/a Креховичі* - Красне - 11:2
Неспляк Святослав 4 n/a Рожнятів* - Іванівка - 7:2
Оринчак Богдан 4 n/a Н.Струтин* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 6:1
Пуляк Мар"ян 4 n/a Петранка* - Небилів - 7:1
Пуляк Мар"ян 4 n/a Петранка* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 10:1
Шпак Роман 4 n/a Іванівка - Петранка* - 0:18
Якимів Роман 4 n/a Н.Струтин* - Іванівка - 14:1
Бігун Дмитро 3 n/a Н.Струтин* - Іванівка - 14:1
Барановський Олег 3 n/a Брошнів-Осада* - Креховичі - 8:2
Библів Андрій 3 n/a Вільхівка - Дуба* - 1:6
Вагилевич Роман 3 n/a Сливки* - Закерничне - 4:8
Волощук Володимир 3 n/a Рожнятів* - Спас - 8:2
Галчішак Богдан 3 n/a Рівня - с.Брошнів* - 3:8
Глинка Олег 3 n/a Лімниця(Перегінське)* - Перегінське Ветерани - 7:0
Гнатів Ростислав 3 n/a Ясень - Сливки* - 5:3
Гуцул Юрій 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Гуцул Юрій 3 n/a Суходіл - Брошнів Юніори* - 6:7
Денисюк Назар 3 n/a Рівня - Цінева* - 0:8
Дорош Роман 3 n/a Брошнів-Осада* - с.Брошнів - 9:0
Дранчук Роман 3 n/a Суходіл - Брошнів-Осада* - 4:10
Жаровський Олег 3 n/a с.Брошнів* - Креховичі - 10:4
Здерко Руслан 3 n/a Перегінське Юніори* - Сливки - 6:3
Капраль Євген 3 n/a Брошнів-Осада* - Брошнів Юніори - 9:2
Капраль Євген 3 n/a Брошнів-Осада* - В.Струтин - 5:1
Когут Василь 3 n/a Н.Струтин - Лопянка* - 5:5
Кравецький Олександр 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Кузьмин Роман 3 n/a Цінева* - Креховичі - 12:1
Лешко Василь 3 n/a Лопянка* - Небилів - 8:4
Локатир Олег 3 n/a Сваричів ДЮСШ"Колос"* - Берлоги - 8:1
Мельник Віктор 3 n/a Лопянка - Берлоги* - 6:5
Мельник Олександр 3 n/a Іванівка - Берлоги* - 1:5
Михайлишин Роман 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Мор Захарій 3 n/a Сваричів ДЮСШ"Колос"* - Берлоги - 8:1
Надрага Микола 3 n/a Ясень* - Сливки - 5:3
Надрага Микола 3 n/a Вільхівка - Ясень* - 1:6
Неспляк Святослав 3 n/a Рожнятів* - Н.Струтин - 4:3
Олексюк Андрій 3 n/a Іванівка - Небилів* - 2:11
Оринчак Богдан 3 n/a Петранка - Н.Струтин* - 3:5
Пуляк Володимир 3 n/a Петранка* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 10:1
Пуляк Мар"ян 3 n/a Рожнятів - Петранка* - 3:5
Пушкар Віталій 3 n/a В.Струтин* - Красне - 9:4
Пушкар Віталій 3 n/a В.Струтин* - Креховичі - 5:9
Рибчак Михайло 3 n/a Спас* - Лопянка - 3:9
Романишин Олег 3 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Семкович Микола 3 n/a Сливки - Лімниця(Перегінське)* - 0:17
Соломчак Ярослав 3 n/a Лімниця(Перегінське)* - Вільхівка - 11:4
Тринцолин Роман 3 n/a Рівня* - Красне - 7:0
Федорович Володимир 3 n/a В.Струтин - Креховичі* - 5:9
Халусяк Василь 3 n/a Вільхівка - Закерничне* - 8:6
Халусяк Василь 3 n/a Дуба - Закерничне* - 6:5
Чічак Андрій 3 n/a Небилів* - Берлоги - 4:6
Чван Василь 3 n/a Суходіл - Рівня* - 5:7
Чван Василь 3 n/a Рівня* - Красне - 7:0
Чоповдя Владислав 3 n/a Брошнів Юніори* - Цінева - 7:8
Якимів Роман 3 n/a Н.Струтин* - Лопянка - 5:5

Бомбардири

Гравець Команда Гол С пен.
Пуляк Мар"ян Петранка 33  
Пуляк Володимир Петранка 19  
Кузьмин Роман Цінева 18  
Якимів Роман Н.Струтин 16  
Депутат Роман Перегінське Ветерани 15  
Когут Василь Лопянка 15  
Комар Артур Цінева 15  
Капраль Євген Брошнів-Осада 14  
Михайлишин Роман Брошнів Юніори 13  
Тринцолин Роман Рівня 13  
Чоповдя Владислав Брошнів Юніори 13  
Матуляк Іван Вільхівка 12  
Чічак Андрій Небилів 12  
Оринчак Богдан Н.Струтин 12 (1)
Абрам Богдан Креховичі 11  
Гуцул Юрій Брошнів Юніори 11  
Кулик Роман Лімниця(Перегінське) 11  
Неспляк Святослав Рожнятів 11  
Бігун Дмитро Н.Струтин 10  
Бачкур Назар В.Струтин 10  
Глинка Олег Лімниця(Перегінське) 10  
Дранчук Роман Брошнів-Осада 10  
Здерко Руслан Перегінське Юніори 10  
Лешко Іван Суходіл 10  
Семкович Микола Лімниця(Перегінське) 10  
Чван Василь Рівня 10  
Галчішак Богдан с.Брошнів 9  
Жаровський Олег с.Брошнів 9  
Лунів Василь Креховичі 9  
Рошко Роман Перегінське Юніори 9  
Халусяк Василь Закерничне 9  
Дорош Артур Брошнів-Осада 8  
Дорош Роман Брошнів-Осада 8  
Кисіль Роман Закерничне 8  
Надрага Микола Ясень 8  
Рошко Василь Небилів 8  
Соломчак Ярослав Лімниця(Перегінське) 8  
Гнатів Ростислав Сливки 7  
Гутак Василь Суходіл 7  
Дикун Микола Суходіл 7  
Косів Роман Вільхівка 7  
Мор Захарій Сваричів ДЮСШ"Колос" 7  
Вагилевич Роман Сливки 6  
Вовчук Віталій Цінева 6  
Волошин Микола Перегінське Ветерани 6  
Ганцюк Дмитро Лімниця(Перегінське) 6  
Гладенький Юрій Брошнів Юніори 6  
Гутак Петро Суходіл 6  
Дякун Віталій Перегінське Ветерани 6  
Лешко Василь Лопянка 6  
Мельник Тарас с.Брошнів 6  
Пушкар Віталій В.Струтин 6  
Чван Микола Рівня 6  
Шпак Роман Петранка 6  
Гавриш Роман Лопянка 6 (1)
Єпішкін Роман Дуба 5  
Бігун Богдан В.Струтин 5  
Библів Андрій Дуба 5  
Волошин Василь Лімниця(Перегінське) 5  
Гавриляк Володимир Брошнів Юніори 5  
Гуцул Володимир с.Брошнів 5  
Локатир Сергій Рівня 5  
Мельник Олександр Берлоги 5  
Пліщ Михайло Ясень 5  
Притула Роман Берлоги 5  
Рибчак Іван Перегінське Юніори 5  
Барановський Олег Брошнів-Осада 4  
Брандальський Олег Красне 4  
Гринишин Андрій Іванівка 4  
Денисюк Назар Цінева 4  
Кос Юрій Ясень 4  
Мельник Богдан Закерничне 4  
Мельник Віктор Берлоги 4  
Проців Володимир с.Брошнів 4  
Романишин Олег Цінева 4  
Сировецький Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 4  
Стасів Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 4  
Федорович Володимир Креховичі 4  
Атаманчук Руслан Вільхівка 3  
Барановський Віктор с.Брошнів 3  
Боркович Василь Спас 3  
Волощук Володимир Рожнятів 3  
Гавриляк Богдан Н.Струтин 3  
Галата Віталій Перегінське Юніори 3  
Гальчішак Назар Креховичі 3  
Дмитришин Василь Дуба 3  
Король Дмитро Перегінське Юніори 3  
Кос Іван Лопянка 3  
Кравецький Олександр Брошнів Юніори 3  
Куличок Богдан Лімниця(Перегінське) 3  
Локатир Олег Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Мазничка Люомир Спас 3  
Маринчук Степан Цінева 3  
Марчук Степан Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Мельник Любомир Рівня 3  
Мельник Олександ . Берлоги 3  
Мельникович Тарас Лопянка 3  
Михайлишин Павло Брошнів-Осада 3  
Михно Тарас В.Струтин 3  
Мончак Назар Лопянка 3  
Олексин Микола Рожнятів 3  
Олексюк Андрій Небилів 3  
Рибчак Михайло Спас 3  
Соловій Віталій Н.Струтин 3  
Соломчак Петро Лімниця(Перегінське) 3  
Харів Назар с.Брошнів 3  
Алтунін Віталій Петранка 2  
Бігун Роман Я Н.Струтин 2  
Библів Петро Дуба 2  
Бойко Дмиро Красне 2  
Василишин Роман Спас 2  
Годованець Юрій Ясень 2  
Горан Віталій Спас 2  
Городецький Назар Рожнятів 2  
Грицків Сергій Цінева 2  
Гутак Іван Лопянка 2  
Джус Володимир Петранка 2  
Динкевич Владислав Спас 2  
Долинчук Іван Перегінське Юніори 2  
Зварич Назарій Рожнятів 2  
Кос Василь Сливки 2  
Котик Дмитро Берлоги 2  
Котоус Віталій Креховичі 2  
Котоус Роман Креховичі 2  
Кравців Андрій В.Струтин 2  
Кульчак Назар Петранка 2  
Лаврів Сергій Петранка 2  
Легдан Тарас Креховичі 2  
Максимів Назар Спас 2  
Мельник Михайло Рівня 2  
Микитин Іван Красне 2  
Микитин Роман Красне 2  
Михайлич Микола Сливки 2  
Музичин Любомир Берлоги 2  
Перейма Віталій с.Брошнів 2  
Ріпей Михайло Закерничне 2  
Рибчак Борис Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Смик Віталій Сливки 2  
Тринук Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Фединяк Сергій Берлоги 2  
Фриїшин Андрій Н.Струтин 2  
Хабаль Іван Цінева 2  
Тренчук Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 2 (1)
Івахнюк Володимир Брошнів Юніори 1  
Ільків Юрій Суходіл 1  
Бігун Роман Н.Струтин 1  
Батур Олег Сливки 1  
Василишин Іван Спас 1  
Вельган Роман В.Струтин 1  
Вельган Степан В.Струтин 1  
Виннишин Андрій с.Брошнів 1  
Волковецький Святослав Рожнятів 1  
Гавриш Андрій Лопянка 1  
Гнатів Андрій Сливки 1  
Гулій Михайло Небилів 1  
Гура Назарій Берлоги 1  
Гутак Микола Спас 1  
Данилюк Тарас Рожнятів 1  
Джус Марян Рожнятів 1  
Дирів Віталій Цінева 1  
Дмитрів Микола Вільхівка 1  
Драс Василь Ясень 1  
Дроцюк Микола Перегінське Ветерани 1  
Дяків Михайло Дуба 1  
Зозук Петро Перегінське Юніори 1  
Кажук Назар с.Брошнів 1  
Калашніков Іван Закерничне 1  
Ковалечич Роман Красне 1  
Корда Андрій Сливки 1  
Корнутич Андрій Небилів 1  
Костишин Олег Дуба 1  
Коцан Володимир Перегінське Ветерани 1  
Курч Віталій Суходіл 1  
Лешко Андрій Лопянка 1  
Липай Андрій Лімниця(Перегінське) 1  
Мазничка Тарас Лопянка 1  
Макар Михайло Небилів 1  
Мендюк Володимир Красне 1  
Микуляк Микола Рожнятів 1  
Оглобин Іван Креховичі 1  
Остапов Вячеслав Дуба 1  
Пилипів Дмитро Н.Струтин 1  
Пліш Віталій Ясень 1  
Рибчак Олександр Сваричів ДЮСШ"Колос" 1  
Семко Василь Лімниця(Перегінське) 1  
Семко Микола Перегінське Ветерани 1  
Сеняк Віталій Берлоги 1  
Слободанюк Анатолій В.Струтин 1  
Сопель Дмитро Брошнів Юніори 1  
Сорохман Михайло Небилів 1  
Сороцький Василь Небилів 1  
Стасів Іван Іванівка 1  
Стефурак Микола Петранка 1  
Тринчук Назар Сваричів ДЮСШ"Колос" 1  
Халус Дмитро Перегінське Ветерани 1  
Худяк Петро Закерничне 1  
Цюпа Ростислав Іванівка 1  
Шпилька Микола Закерничне 1  
Юкіш Михайло Рівня 1  
 
Переглядів: 573 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz