ЧР-2014/15 з міні футболу.6 тур Статистика+бомбардири - 25 Січня 2015 - Футбол Рожнятівщини
Вівторок, 06.12.2016, 20:52
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2015 » Січень » 25 » ЧР-2014/15 з міні футболу.6 тур Статистика+бомбардири
23:49
ЧР-2014/15 з міні футболу.6 тур Статистика+бомбардири

Після тижневого  затишшя  в  районі  відновився  чемпіонат з  міні-футболу.Сьогодні  пройшли матчі  6  туру.Командам   залишилося  зіграти по  три тури в  Рожнятівській і  Брошнівських  зонах.В Перегінській  групі  залишилося  провести  ще  один тур.Беззаперечними  лідерами  є Лімниця яка  сьогодні в  напруженому  поєдинку  обіграла  непоступлеве  Закерничне і є  єдиною  командою яка  не  втратила  жодного  очка в  груповому  змаганні.Ясінські  гравці  також  сьогодні  перемогли і  тим самим  зберігають  хороші  шанси  пробовжити  свою  боротьбу в  плей-офф.Шанси також є в перегінських  юніорів  поборотися за  другу сходинку  таблиці.Щоб це  сталося  їм   потрібно  обіграти  Вільхівку  а  Ясеню  програти Лімниці.В Рожнятівській  групі  сьогодні  був  голепад   забитих  мячів.Ця  група є  чи  не найцікавішою і не  передбачуваною.Так   кожна команда   окрім  Спасу  та Іванівки  може поборотися за вихід  з  групи.Сьоднішніх  матчах  більш  ніж впевнено  перемогли  Петранківці  та  нижньострутинці  які на  двох  забили  25  мячів а своїм суперникам  дозволили  лиш  по голу  престижу.На  два голи  спромоглися  забити  футболісти Іванівки в   матчі  з Рожнятовим які  7  разів засмутили  воротаря суперника.Напружений  поєдинок   провели  Лопянка  та Берлоги.В Брошневі  впевнено  виступають   ценівські   футболісти.Сьогодні  вони  розгромили  сильну рівнянську команду....Дестятку  поклали  у  ворота  Суходолу  футболісти  Брошнів-Осади.Після  перемоги  над  верхньострутинцями брошнівчанами з  села залишаються примарні шанси  на  боротьбу за вихід з групи.Так що  в нас  ще  залишається  багато  чого  цікавого  побачити...

В  цьому  тірі забито 119 мячів(9.92 за матч) всього  забито  за 72  проведені  матчі 697   голів  авторами  яких є 188 гравців. Шість  мячів   зумів  сьогодні забити  Якимів Роман(Н.Струтин).По  пять  сьогодні  забили Бігун Дмитро(Н.Струтин),Михайлишин Роман(Брошнів-юніори).По  чотири  рази  зуміли  відзначитися:,Неспляк Святослав(Рожнятів),Пуляк Марян(Петранка),Капраль Євген(Брошнів-Осада),решта гравців  забивали  по три  і менше голів.Хет-трик  зробили чотири гравці .

Результати матчів 

Дата   Тур Господарі Гості    
25.01.2015 0 6 Лопянка Берлоги 6 5
25.01.2015 0 6 Н.Струтин Спас 15 1
25.01.2015 0 6 В.Струтин с.Брошнів 1 4
25.01.2015 0 6 Рожнятів Іванівка 7 2
25.01.2015 0 6 Петранка Сваричів ДЮСШ"Колос" 10 1
25.01.2015 0 6 Рівня Цінева 0 8
25.01.2015 0 6 Лімниця(Перегінське) Закерничне 4 3
25.01.2015 0 6 Ясень Дуба 3 1
25.01.2015 0 6 Перегінське Юніори Сливки 6 3
25.01.2015 0 6 Вільхівка Перегінське Ветерани 3 9
25.01.2015 0 6 Суходіл Брошнів-Осада 4 10
25.01.2015 0 6 Брошнів Юніори Креховичі 9 4

 

Статистика тура (25.01.2015)

Статистика тура Показник Статистика чемпионата
12 Матчів 72
119 (9,92) Голів (в серед.) 697 (9,68)
8 (66,67%) Перемог господарів 44 (61,11%)
0 (0%) Нічії 4 (5,56%)
4 (33,33%) Перемог  гостей 24 (33,33%)
0 Пенальти назначено 3
0 Пенальти реализовано 3 (100%)
12 Хет-трики 69
18 Дублі 104
9 Великі  перемоги 46
     
     
     

 

МВсе хет-трики

Гравець Гол. .... Матч
Пуляк Мар"ян 8 n/a Петранка* - Лопянка - 10:3
Матуляк Іван 7 n/a Вільхівка* - Закерничне - 8:6
Комар Артур 6 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Чоповдя Владислав 6 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Якимів Роман 6 n/a Н.Струтин* - Спас - 15:1
Абрам Богдан 5 n/a Креховичі* - Красне - 11:2
Бігун Дмитро 5 n/a Н.Струтин* - Спас - 15:1
Михайлишин Роман 5 n/a Брошнів Юніори* - Креховичі - 9:4
Тринцолин Роман 5 n/a В.Струтин - Рівня* - 1:11
Чічак Андрій 5 n/a Іванівка - Небилів* - 2:11
Єпішкін Роман 4 n/a Дуба* - Закерничне - 6:5
Гутак Петро 4 n/a Суходіл* - Красне - 7:2
Депутат Роман 4 n/a Вільхівка - Перегінське Ветерани* - 3:9
Капраль Євген 4 n/a Суходіл - Брошнів-Осада* - 4:10
Кисіль Роман 4 n/a Сливки - Закерничне* - 4:8
Когут Василь 4 n/a Спас - Лопянка* - 3:9
Комар Артур 4 n/a Цінева* - Креховичі - 12:1
Косів Роман 4 n/a Сливки - Вільхівка* - 9:4
Кузьмин Роман 4 n/a с.Брошнів - Цінева* - 8:10
Кузьмин Роман 4 n/a Брошнів Юніори - Цінева* - 7:8
Кузьмин Роман 4 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Кулик Роман 4 n/a Сливки - Лімниця(Перегінське)* - 0:17
Лунів Василь 4 n/a Креховичі* - Красне - 11:2
Неспляк Святослав 4 n/a Рожнятів* - Іванівка - 7:2
Оринчак Богдан 4 n/a Н.Струтин* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 6:1
Пуляк Мар"ян 4 n/a Петранка* - Небилів - 7:1
Пуляк Мар"ян 4 n/a Петранка* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 10:1
Барановський Олег 3 n/a Брошнів-Осада* - Креховичі - 8:2
Библів Андрій 3 n/a Вільхівка - Дуба* - 1:6
Вагилевич Роман 3 n/a Сливки* - Закерничне - 4:8
Волощук Володимир 3 n/a Рожнятів* - Спас - 8:2
Глинка Олег 3 n/a Лімниця(Перегінське)* - Перегінське Ветерани - 7:0
Гнатів Ростислав 3 n/a Ясень - Сливки* - 5:3
Гуцул Юрій 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Денисюк Назар 3 n/a Рівня - Цінева* - 0:8
Дорош Роман 3 n/a Брошнів-Осада* - с.Брошнів - 9:0
Дранчук Роман 3 n/a Суходіл - Брошнів-Осада* - 4:10
Жаровський Олег 3 n/a с.Брошнів* - Креховичі - 10:4
Здерко Руслан 3 n/a Перегінське Юніори* - Сливки - 6:3
Капраль Євген 3 n/a Брошнів-Осада* - Брошнів Юніори - 9:2
Капраль Євген 3 n/a Брошнів-Осада* - В.Струтин - 5:1
Когут Василь 3 n/a Н.Струтин - Лопянка* - 5:5
Кравецький Олександр 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Кузьмин Роман 3 n/a Цінева* - Креховичі - 12:1
Локатир Олег 3 n/a Сваричів ДЮСШ"Колос"* - Берлоги - 8:1
Мельник Віктор 3 n/a Лопянка - Берлоги* - 6:5
Мельник Олександр 3 n/a Іванівка - Берлоги* - 1:5
Михайлишин Роман 3 n/a Красне - Брошнів Юніори* - 4:18
Мор Захарій 3 n/a Сваричів ДЮСШ"Колос"* - Берлоги - 8:1
Надрага Микола 3 n/a Ясень* - Сливки - 5:3
Надрага Микола 3 n/a Вільхівка - Ясень* - 1:6
Неспляк Святослав 3 n/a Рожнятів* - Н.Струтин - 4:3
Олексюк Андрій 3 n/a Іванівка - Небилів* - 2:11
Оринчак Богдан 3 n/a Петранка - Н.Струтин* - 3:5
Пуляк Володимир 3 n/a Петранка* - Сваричів ДЮСШ"Колос" - 10:1
Пуляк Мар"ян 3 n/a Рожнятів - Петранка* - 3:5
Пушкар Віталій 3 n/a В.Струтин* - Красне - 9:4
Рибчак Михайло 3 n/a Спас* - Лопянка - 3:9
Романишин Олег 3 n/a Цінева* - Суходіл - 15:2
Семкович Микола 3 n/a Сливки - Лімниця(Перегінське)* - 0:17
Соломчак Ярослав 3 n/a Лімниця(Перегінське)* - Вільхівка - 11:4
Тринцолин Роман 3 n/a Рівня* - Красне - 7:0
Халусяк Василь 3 n/a Вільхівка - Закерничне* - 8:6
Халусяк Василь 3 n/a Дуба - Закерничне* - 6:5
Чічак Андрій 3 n/a Небилів* - Берлоги - 4:6
Чван Василь 3 n/a Суходіл - Рівня* - 5:7
Чван Василь 3 n/a Рівня* - Красне - 7:0
Чоповдя Владислав 3 n/a Брошнів Юніори* - Цінева - 7:8
Якимів Роман 3 n/a Н.Струтин* - Лопянка - 5:5

 

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Пуляк Мар"ян Петранка 21  
Кузьмин Роман Цінева 18  
Комар Артур Цінева 15  
Когут Василь Лопянка 14  
Капраль Євген Брошнів-Осада 13  
Матуляк Іван Вільхівка 12  
Михайлишин Роман Брошнів Юніори 12  
Тринцолин Роман Рівня 12  
Чоповдя Владислав Брошнів Юніори 11  
Якимів Роман Н.Струтин 11  
Абрам Богдан Креховичі 10  
Неспляк Святослав Рожнятів 10  
Чічак Андрій Небилів 10  
Глинка Олег Лімниця(Перегінське) 9  
Депутат Роман Перегінське Ветерани 9  
Халусяк Василь Закерничне 9  
Чван Василь Рівня 9  
Дранчук Роман Брошнів-Осада 8  
Жаровський Олег с.Брошнів 8  
Надрага Микола Ясень 8  
Семкович Микола Лімниця(Перегінське) 8  
Соломчак Ярослав Лімниця(Перегінське) 8  
Бігун Дмитро Н.Струтин 7  
Гнатів Ростислав Сливки 7  
Дорош Артур Брошнів-Осада 7  
Кисіль Роман Закерничне 7  
Кулик Роман Лімниця(Перегінське) 7  
Лунів Василь Креховичі 7  
Рошко Роман Перегінське Юніори 7  
Оринчак Богдан Н.Струтин 7 (1)
Бачкур Назар В.Струтин 6  
Вагилевич Роман Сливки 6  
Вовчук Віталій Цінева 6  
Галчішак Богдан с.Брошнів 6  
Гутак Петро Суходіл 6  
Гуцул Юрій Брошнів Юніори 6  
Дорош Роман Брошнів-Осада 6  
Здерко Руслан Перегінське Юніори 6  
Косів Роман Вільхівка 6  
Пуляк Володимир Петранка 6  
Рошко Василь Небилів 6  
Гавриш Роман Лопянка 6 (1)
Єпішкін Роман Дуба 5  
Бігун Богдан В.Струтин 5  
Библів Андрій Дуба 5  
Волошин Василь Лімниця(Перегінське) 5  
Волошин Микола Перегінське Ветерани 5  
Ганцюк Дмитро Лімниця(Перегінське) 5  
Гладенький Юрій Брошнів Юніори 5  
Гутак Василь Суходіл 5  
Дикун Микола Суходіл 5  
Мельник Олександр Берлоги 5  
Мор Захарій Сваричів ДЮСШ"Колос" 5  
Пліщ Михайло Ясень 5  
Притула Роман Берлоги 5  
Барановський Олег Брошнів-Осада 4  
Брандальський Олег Красне 4  
Гавриляк Володимир Брошнів Юніори 4  
Денисюк Назар Цінева 4  
Дякун Віталій Перегінське Ветерани 4  
Кос Юрій Ясень 4  
Локатир Сергій Рівня 4  
Мельник Богдан Закерничне 4  
Мельник Тарас с.Брошнів 4  
Романишин Олег Цінева 4  
Сировецький Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 4  
Стасів Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 4  
Чван Микола Рівня 4  
Боркович Василь Спас 3  
Волощук Володимир Рожнятів 3  
Галата Віталій Перегінське Юніори 3  
Гальчішак Назар Креховичі 3  
Гринишин Андрій Іванівка 3  
Гуцул Володимир с.Брошнів 3  
Кос Іван Лопянка 3  
Кравецький Олександр Брошнів Юніори 3  
Куличок Богдан Лімниця(Перегінське) 3  
Лешко Василь Лопянка 3  
Локатир Олег Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Мазничка Люомир Спас 3  
Маринчук Степан Цінева 3  
Марчук Степан Сваричів ДЮСШ"Колос" 3  
Мельник Віктор Берлоги 3  
Мельник Олександ . Берлоги 3  
Мельникович Тарас Лопянка 3  
Михайлишин Павло Брошнів-Осада 3  
Михно Тарас В.Струтин 3  
Олексин Микола Рожнятів 3  
Олексюк Андрій Небилів 3  
Проців Володимир с.Брошнів 3  
Пушкар Віталій В.Струтин 3  
Рибчак Іван Перегінське Юніори 3  
Рибчак Михайло Спас 3  
Соломчак Петро Лімниця(Перегінське) 3  
Атаманчук Руслан Вільхівка 2  
Бігун Роман Я Н.Струтин 2  
Библів Петро Дуба 2  
Бойко Дмиро Красне 2  
Василишин Роман Спас 2  
Гавриляк Богдан Н.Струтин 2  
Годованець Юрій Ясень 2  
Горан Віталій Спас 2  
Городецький Назар Рожнятів 2  
Грицків Сергій Цінева 2  
Джус Володимир Петранка 2  
Дмитришин Василь Дуба 2  
Зварич Назарій Рожнятів 2  
Кос Василь Сливки 2  
Котик Дмитро Берлоги 2  
Котоус Роман Креховичі 2  
Легдан Тарас Креховичі 2  
Лешко Іван Суходіл 2  
Мельник Любомир Рівня 2  
Мельник Михайло Рівня 2  
Микитин Іван Красне 2  
Микитин Роман Красне 2  
Михайлич Микола Сливки 2  
Мончак Назар Лопянка 2  
Музичин Любомир Берлоги 2  
Перейма Віталій с.Брошнів 2  
Ріпей Михайло Закерничне 2  
Рибчак Борис Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Соловій Віталій Н.Струтин 2  
Тринук Андрій Сваричів ДЮСШ"Колос" 2  
Фриїшин Андрій Н.Струтин 2  
Хабаль Іван Цінева 2  
Шпак Роман Петранка 2  
Тренчук Роман Сваричів ДЮСШ"Колос" 2 (1)
Івахнюк Володимир Брошнів Юніори 1  
Ільків Юрій Суходіл 1  
Алтунін Віталій Петранка 1  
Бігун Роман Н.Струтин 1  
Барановський Віктор с.Брошнів 1  
Батур Олег Сливки 1  
Василишин Іван Спас 1  
Вельган Роман В.Струтин 1  
Вельган Степан В.Струтин 1  
Виннишин Андрій с.Брошнів 1  
Волковецький Святослав Рожнятів 1  
Гнатів Андрій Сливки 1  
Гулій Михайло Небилів 1  
Гура Назарій Берлоги 1  
Гутак Іван Лопянка 1  
Гутак Микола Спас 1  
Данилюк Тарас Рожнятів 1  
Джус Марян Рожнятів 1  
Динкевич Владислав Спас 1  
Дирів Віталій Цінева 1  
Дмитрів Микола Вільхівка 1  
Драс Василь Ясень 1  
Дроцюк Микола Перегінське Ветерани 1  
Дяків Михайло Дуба 1  
Зозук Петро Перегінське Юніори 1  
Калашніков Іван Закерничне 1  
Ковалечич Роман Красне 1  
Корда Андрій Сливки 1  
Корнутич Андрій Небилів 1  
Король Дмитро Перегінське Юніори 1  
Костишин Олег Дуба 1  
Коцан Володимир Перегінське Ветерани 1  
Кравців Андрій В.Струтин 1  
Кульчак Назар Петранка 1  
Курч Віталій Суходіл 1  
Лаврів Сергій Петранка 1  
Липай Андрій Лімниця(Перегінське) 1  
Мазничка Тарас Лопянка 1  
Макар Михайло Небилів 1  
Мендюк Володимир Красне 1  
Микуляк Микола Рожнятів 1  
Оглобин Іван Креховичі 1  
Остапов Вячеслав Дуба 1  
Пліш Віталій Ясень 1  
Семко Василь Лімниця(Перегінське) 1  
Семко Микола Перегінське Ветерани 1  
Смик Віталій Сливки 1  
Сорохман Михайло Небилів 1  
Сороцький Василь Небилів 1  
Стасів Іван Іванівка 1  
Стефурак Микола Петранка 1  
Тринчук Назар Сваричів ДЮСШ"Колос" 1  
Фединяк Сергій Берлоги 1  
Федорович Володимир Креховичі 1  
Халус Дмитро Перегінське Ветерани 1  
Харів Назар с.Брошнів 1  
Худяк Петро Закерничне 1  
Цюпа Ростислав Іванівка 1  
Шпилька Микола Закерничне 1  
Юкіш Михайло Рівня 1  
Переглядів: 658 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz