Головна » 2014 » Червень » 10 » ЧО.82 хвилини футбольного матчу.

ФК"Перегінське"-Придністров"я(Тлумач) 1-1(1-1)

Голи: Щербина Василь(Придністров"я) 33 хв Відео ТУТ

Локатир Олег(ФК"Перегінське") 36 хв.

ФК"Перегінське":12 Макогон,13 Люклян,4 Гребінський,18 Корнута,14 Данищук,10 Курташ,6 Стоцький,9 Вірстюк,3 Локатир С,Локатир О.,5 Мельниченко

Заміна: 8 Ковальчук,7 Іванишин

Черговий  матч  чемпіонату області ФК"Перегінське" на  своєму полі  приймало  одного з лідерів чемпіонату Тлумацьке Придністров"я.Матч  обіцяв  бути  дуже  хорошого рівня.Незважаючи на  той  факт що в кубкових  матчах команди  мали  діаметрально  протележні  настрої.Нагадаємо  що  минулого  четверга Перегінське  пробилося до  чвертфіналу  натомість  Тлумач  припинив боротьбу в 1/8  програвши в  себе дома 1-4  явному  аутсайдеру з обласного  центру Ніка.Проте  порівнювати матчі кубка і  чемпіонату дл Тлумацької команди не варто.Адже  останні  віддали перевагу  чемпіонату.Для  перінчан  кожен матч  рівний  фіналу.А тим більше на своєму полі.

Першими з центра  розпочали господарі і  почали нав"язувати  свою гру  суперникові.Проте в захисті  гості грали  досить надійно  а завдяки високому зросту   захисників всі  верхові передачі знаходили  голови  саме  придністровці.Як завжди старався Вірстюк та Стоцький.По всьому полі  було видно капітана Курташа.Гості також не  відсиджувалися в обороні часто проходили захисні редути господарів.Проте надійно грав воротар ФК"Перегінське"-Макогон.В одному з  моментів  захисники  на  дограли  епізод до кінця і після вкидання  мяча з-за  бокової чуть не забили гості.Нападаючий перекидаючи  воротаря пробив  мимо  воріт.А вже на  33 хвилині  матчу після  помилки Вірстюка в центрі поля  Роман Семенчук перехоплює мяча і спрямовує довгою діагоналлю на кут  штрафного майданчика на Свірідова Миколу а  той  переправляє  мяча на  кут  воротарського  майданчика  де четвертий номер Щербина Микола  вискаює вище всіх і  парашутом  запускає у дальний кут 0-1.

Всі не розуміють:як  так?Проте  не довго  раділи успіху  гості.Вірстюк  пробивав  по  воротах  мяч зупинився в ногах  Корнути і захисників які "заплели" ноги вісімнадцятці перегінчан і  останній не зміг  пробити  по мячу.Вболівальники кричать  пенальті а  мяч  підхоплює Олег Локатир і розстрілює  ворота  суперника.Мяз  залітає  точно в дев"ятку. 1-1.Так і закінчився  перший  тайм.

В другому  таймі  точилася рівна  боротьба.Гості  більше  оборонялися а господарі  намагалися  вийти вперед.Наставники  обидвох команд  зробили ряд замін.Так  зокрема  тренер  господарів Бігун  зняв  автора забитого голу Олега а його  місце в нападі заняв інший Локатир -Святослав.На  якому й сфолили гості на  82  хвилині  матчу в карному  майданчику.Суддя  був  поруч  епізоду.

Заповільнене  відео з  презначенням  пенальки

Свисток  і точка.Гості  були не згідні з  рішенням  арбітра і три  гравці  Придністров"я:Шифир Роман, Сікач Микола та Гуменяк Дмитро накинулися на суддю  штовхаючи його руками поваливши на землю.

За цим спостерігали  вболівальники  присутні на футбольному матчі.Спочатку спостерігали а коли побачили що  суддя лежить на газоні також троє вболівальників  вибігло "рятувати" суддю.

В той же  час  декілька  інших пішли  заспокоювати"рятувальників" все  це тривало не більше 30  секунд.Після цього  гравці  Придністров"я зійшли з  поля  відмовляючись  продовжувати  матч.І  суддя  змушений  був  припинити  матч  за 8 хвилин до його завершення.Підсумок  в цьому протистоянні   поставить  сьогодні КДК ІОФФ.