П`ятниця, 28.04.2017, 11:25
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 596

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Червень » 18 » Чемпіонат та першість області.Юнаки
02:04
Чемпіонат та першість області.Юнаки

В чемпіонаті та першості  області по  футболу ми завжди  звикли  висвітлювати події  команд дорослих  складів.Тим  замим  залишаючи  повз уваги змагання  юнацьких команд.Та  також  йде напружена боротьба.Футбол у виконанні  юнаків  мало чим поступається  основних складів.Отже  наш  район  представляє три колективи як і дорослих є КРОНО-Карпати,ФК"Перегінське" та Лімниця.Юні  брошнівчани як  і їх старші колеги впевнено проводять матчі після  шести  турів  не програвши жодного разу і  разом з одноклубниками з Коломиї  очолюють турнірну  таблицю маючи в своєму активі по 16  очків.ФК"Перегінське" шості з  одним  програшем в Снятині 1-9.Непогано виступають на відміну від своїх  дорослих одноклубників юнаки Лімниці.Після  першого кола займають  третю  сходину  таблиці з  9  очками.

 

М КОМАНДА І В Н П Р/М О
1 Карпати-юн (Коломия) 6 5 1 0 23-2 16
2 КРОНО-Карпати-юн (смт. Брошнів-Осада) 6 5 1 0 14-6 16
3 Покуття-Євромодуль-юн (Снятин) 7 4 2 1 24-6 14
4 ФК Калуш-юн 7 4 1 2 22-7 13
5 Ніка-Івано-Франківськ-юн (Івано-Франківськ) 6 4 1 1 19-6 13
6 ФК Перегінське-юн 6 3 2 1 10-13 11
7 Придністров`я-юн (Тлумач) 7 3 0 4 14-17 9
8 Нафтовик-юн (Долина) 7 2 0 5 9-20 6
9 Гал-Вапно-юн (Галич) 6 1 0 5 5-15 3
10 Славія-юн (Отинія) 6 0 0 6 3-26 0
11 ФК Турка-юн 6 0 0 6 5-30 0

КРОНО-Карпати

Кузьмин Роман 5 3
Гаврилюк Володимир  6 2
Завадецький Ігор  6 2
Кузик Назарій  3 2
Неспляк Святослав  6 2
Розвора Тарас  6 1
Тишківський Василь  6 1
Федоришин Олег  6 1

ФК"Перегінське"

Зозук Петро  5 3
Рошко Василь 6 2
Здерко Руслан  6 1
Король Дмитро  5 1
Мор Захарій  6 1
Стасів Роман 5 1

Відео  матчів ФК"Перегінське":

1.НІКА(Івано-Франківськ) ТУТ

2 Придністровя(Тлумач) 1 тайм

3.Славія(Отинія)  1 тайм   2 тайм

 

М КОМАНДА І В Н П Р/М О
1 Енергія-юн (Бурштин) 6 6 0 0 31-3 18
2 Дністер-Рітас-юн (с. Побережжя) 6 5 0 1 27-9 15
3 Лімниця-юн (Перегінське) 6 3 0 3 6-14 9
4 Медик-Краснопіль-юн (Солотвин) 6 2 2 2 11-13 8
5 Вихор-юн (Ямниця) 6 1 1 4 9-18 4
6 Карпати-юн (Болехів) 6 1 1 4 3-22 4
7 Колос-юн (Братківці) 6 0 2 4 2-10 2

Лімниця

Семкович Іван  6 3
Рошко Роман  6 2
Сорочак Дмитро  6 1
Халус Микола  4 1

ппп

Переглядів: 531 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz