[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Травень » 13 » Чемпіонат.Огляд матчів 3 тур+Бомбардири
13:09
Чемпіонат.Огляд матчів 3 тур+Бомбардири
Вчора відбувся   третій тур в чемпіонаті району по футболу у вищій лізі.Цьогорічна  вища ліга відрізняється  від минулорічної тим ,що матчі проходять  видовишно і напружено,а також  треба відзначити низьку результативність команд за два тури в яких забито 31 мяч.Вчорашньому турі взагалі було забито лише 12 мячів на 14 команд ,що  становить на команду 0,85 мяча за гру.В той же час  в минулому чемпіонаті в першому турі  було 23 а ів другому 24  що в загальному 47 мячів.Отож приємно  поглянути на календар матчів і там побачити  суто футбольні рахунки а не так як було минулого року ,що замість  футболу  "здається " грали в хокей чи якийсь інший ігровий вид спорту.
Отож переходимо безпосередньо до коротенького аналізу зіграних матчів .
Найбільшого інтересу  у вболівальників рожнятівщини  викликав матч між двома фіналістами весняного кубка "Пролісок"Як і очікувалося  матч виявився напружений  і дуже обережний з обох сторін.Варто також відзначити  і вболівальників обидвох команд ,які  цього разу   були більш стримані ніж в четвер,своїми фанатськими висловлюваннями.Щодо матчу то кожна зі сторін хотіла  відкрити в цьому матчі рахунок,але надійно грав захист і воротарі  двох  суперників.Щоправда на останніх хвилинах зустрічі  Чечва  все ж  таки  зуміла відправити смугастого в  сітку воріт ,які захищав Дутчак Олег,а раніше перед тим  судді зафіксували положення поза грою,і гол відмінили.Отож матч  сильних суперників завершився сухою нічією.І якщо порівнювати  два матчі які зіграли команди цього тижня то варто відзначити ,те що струтинці  вже на цей матч краще налаштувалися тактично.Отож після цього матчу   в обидвох командах  в графі пропущені мячі  є ноль. Це дві команди чемпіонату які що  не пропускали цього року.
 У Берлогах зустрічалися  місцева команда з гостями з смт.Перегінське  з командою ФК"Перегінське".Матч  був також  дуже напруженийале на відміну від  струтинського  глядачі все ж таки побачили забиті мячі.Спочатку відзначився  на 15 хвилині Розвора Василь а в компенсований час першого тайму на 45+5   мяч у відповідь забив легіонер  перегінської команди Петрів Олег.В другому таймі точилася між командами  гостра боротьба  але  голів  глядачі більше не побачили.Отож бойова нічія 1-1.
У Сваричеві  зустрічалися сусіди між якими  завжди  напружене дербі.Так було і цього разу.В першому таймі гра проходила з невеликою перевагою господарів ,що втілилося  в забитий мяч на 28 хвилиніавтором якого став Фітяк Михайло.В другому таймі  Брошнів  підсилив гру  зробивши ряд замін  і почав гостро атакувати своїх суперників. Проте два вилучення  в команди Оболонь  послабило їх,хоча бажання зрівняти рахунок їх не покидало до кінці .І незважаючи що  мали на полі на два гравці  менше   кінцівку матчу провели в  безперервних атаках на ворота Сваричева.Так і не зумівши відквитати  пропущеного мяча в першому таймі.Отже після двох матчів у Брошнева   поки що в графі  забиті мячі і очки   є ноль.А сваричів  вигравши цей матч піднявся в турнірній тблиці на 5 місце.
В Рожнятові місцеві футболісти приймали  команду Карпатиз с.Лопянка.Перед своїми вболівальниками ,які прийшли їх підтримати  в цьому матчі,старалися будь яким чином реабілітуватися за прикру поразку в минулому турі.Матч розпочався з безперервних атак господарів .Гості вдало захищалися і зрідка контратакували.Одна з таких контратак завершилася взяттям воріт  команди Горгани.Відзначитися вдалося  Бояну Івану на 20 хвилині.Забивши мяча  гості  ще більше відрядили гравців у захист власних воріт.А господарі продовжували шукати щастя біля чужих воріт.Годину  потібно було чекати  вболівальникам з Рожнятова ,щоб побачити  гол їхніх улюбленців.На 60 хвилині мячу у відповідь зумів забити Кулічковський Юрій.На більше  ні одна з команд не спромоглася.Отож підсумкова нічія.Якщо для райцетрівських футболістів  це перше очко  здобуте в чемпіонаті то Лопянка  вдуге грає 1-1 із сильними суперниками.
УПерегінську на берегах Лімниці зустрічалися  два одноклубники з Перегінська і Ясеня команди однойменою назвою ціїє річки.Тай як ця ріка  є швидкоплинна,так і матч розпочався без розвідки,хоча команди ще ніколи між собою не зустрічалися.І вже на 2 хвилині матчу рахунок було відкрито ,найправнішим виявився нападаючий господарів Кулик Роман ,який відправив  шкіряну кулю у ворота.На 4 хвилині  знову  стовідсотковий момент нереалізовують господарі.І знову момент ....і зному підводить реалізація...ще в перші 20 хвилин  мали вирішувати долю цього поєдинку перегінчани.Проте відклали  це надовше тримаючи своїх численних вболівальників в напрузі.На 50 хвилині матчу  жовту получає Яцук Андрій  ,тренер вирішує зразу його поміняти,випускаючи на поле Фединяка Михайла ,який же першим своїм дотиком до мяча робить рахунок 2-0.Сталося  це на 50 хвилині матчу.До завершення гри залишалося 40 хвилин .Ясень  нічого незміг протиставити  сильно організованій команді з Перегінського ,поступившись  0-2 Після цього матчу  дві Лімниці  розташувалися по обидвох кінцях турнірної таблиці.Перегінчани на верху а Ясень внизу.Дотог ж Лімниця Перегінське має найбільше забитих мячів в своєму активі -7.
У Вільхівці зустрічалися  невдахи перегінського  турне минулої неділі.Матч розпочався обережно .Ніхто не хотів програвати.Точилася боротьба.Вкінці  першого тайму нападаючий грубо зіграв проти воротаря господарів  вбаривши   ногою по голові.А на 43 хвилині  матчу господарі вважаючи  що гравець суперника знаходиться поза грою  апелюючи до арбітра ,який продовжив гру пропустили мяч .До кінця зіграв Джус Володимир ,який  став автором  забитого гола.
 В другому таймі господарі активніше  розпочали  гру зробивши  ряд замін.Іна 70 хвилині дістали реальний шанс зрівняти рахунок.Суддя назнашив одинадцятиметровий штрафний удар,який взявся виконувати ,кращий бомбардир команди Матуляк Іван ,проте не впорався з  напругою матчіу ,пробивши в стійку воріт.Цей прикрий епізод не зупинив господарів які далі шукали щастя у чужих воріт.Фортуна посміхнулася на 80 хвилині матчу .Після подачі штрафного  у виконанні Рущак Олега мяч  по зрадницьки пролетів повз всіх гравців і  влетів у ворота які захищав Стефурак Микола.Окрилені успіхом  вільхівчани  пішли добивати суперника.На останній хвилині матчу після подачі кутового  і розтрілювання в приту воротар якимось дивом "потягнув мяча"перевівши його на кутовий.Другого кутового суддя  вже недозволив провести показавши на цент про завершення гри .Отже  здобуті перші очки  для двох команд.
В Небилові чемпіон екзаменував  дебутанта  вищої ліги  команду ФК"Закерничне".Екзамен виявився  дость успішний для новачків.Які в пергшому таймі  забивши мяча ,автором якого є Халусяк Василь ,досить вміло захищалися.Проте досвідчиний суперник  з наддосвідченими гравцями зробив свою справу.На 48 хвилині  відквитав першого мяча Грицюк Анатолій а через невеликий час  на 68   Глодан Андрій  приносить своїй команді перемогу.
Якщо поглянути на таблицю бомбардирів то  тут лідирують  два Перегінські гравці один  з Лімниці а другий  з ФК який забив гол в другому матчі поспіль.Решта гравці розположилися  з одним забитим мячем у своєму активі.Таких гравців  є 27.