[ Тут були.. ]

Головна » 2014 » Червень » 27 » Брошнів вперше перемагає Коломию на їхньому полі
22:20
Брошнів вперше перемагає Коломию на їхньому полі

У другій серії футбольного "блокбастера" "Карпат", героїчно перемогли брошнівчани. Підопічні Василя Качура декласували коломийські "Карпати". На полі суперника брошнівчани забили три сухі м'ячі у ворота Кисилиці.

Гра розпочалася з розвідки. Команди обмінювалися атаками, які час від часу закінчувалися доволі гостро. Вже в перші 20 хв матчу і гості і господарі могли відзначитися. Проте вже на 24 хв матчу, чергова атака лівим флангом "Кроно-Карпат", де напрочуд ефективно діяв Ігор Кушецький, закінчилася взяттям воріт. Гол на свій рахунок записав Орест Януш. 0:1 - і тепер для успішного закінчення двобою в свою користь, коломиянам потрібно було забивати три м'ячі.

Ще в першому таймі брошнівчани могли подвоїти свою перевагу. Після подачі з флангу, Ростислав Волошинович на другому поверсі не зумів переграти голкіпера господарів.

Другий тайм розпочався з атак коломийських "Карпат". Проте, всі вони "захлиналися" на підступах до воріт Любомира Атаманчука. Все ж, деморалізовані коломияни не зуміли зібрати волю в кулак і повністю втратили контроль над ігрою. Гості вдавалися до футбольних "імпровізацій", як кажуть: грали в своє задоволення. А після виходу на футбольне поле Ростислава Романишина рахунок в матчі став непристойним. Два голи форварда брошнівчан зробили рахунок в матчі 0:3.

В коломиян, в другому таймі, можна виділити хіба незрозуміле падіння в штрафному майданчику нападника господарів Андрія Веретка і удар з-за меж 16-ки Михайла Рябого.

Таким чином, місцева футбольна дружина пробилася до півфіналу Кубка області, де вже 7-го серпня зустрінеться в першому матчі зі "Славією" з Отинії. Перший матч відбудеться в Брошневі. Нагадаємо, що востаннє брошнівські футболісти здобували Кубок області в 60-х роках минулого століття.