БОМБАРДИРИ перше коло - 24 Липня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Середа, 18.01.2017, 23:06
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Липень » 24 » БОМБАРДИРИ перше коло
01:15
БОМБАРДИРИ перше коло
Цієї неділі  тринадцятим туром завершилося перше коло в чемпіонаті району серед команд вищої ліги.Серед результатів слід відзначити:що цей тур пройшов без хокейних рахунків.Незважаючи на дощ всі матчі відбулися  були досить напружені і цікаві.Декілька результатів здивували вболівальників.Це результат в Н.Струтині і в Перегінську.Решта матчів великих несподіванок не принесли.В останньому турі першого кола було забито  26 голів (3,714)Загалом в чемпіонаті в першому колі забито 416 мячів(4,622) в яких відзначилися 124 футболісти. 237на 179 накористь господарів.За 13 турів в яких зіграно 90 матів 50 раз святкували перемогу господарі  ,32 рази гості і лише 8 раз було зафіксовано нічію.Найрезультативнішою командою першого кола стала ФК"Н.СТРУТИН"-49 мячів .Найменше мячів діставали воротарі команди ФК"НЕБИЛІВ"-11 раз.Анти рекордом забитих і пропущиних володіє команда ФК"В.СТРУТИН"-12 забитих,63 -пропущених.Серед бомбардирів перше місце займає Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") і друге Грицюк Анатолій (ФК"НЕБИЛІВ")які забили половину голів своїх команд.
Таблиця голеадорів першого кола:
1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 21   13
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 20   12
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 14   12
4. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12   12
5. Притула Роман  ( Берлоги) 12 1 12
6. Когут Василь  ( Лопянка) 11   12
7. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 11   12
8. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 11 1 12
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 9 1 8
10. Грицків Сергій  ( Цінева) 8   10
11. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 8 1 12
12. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   10
13. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
14. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 7   11
15. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 6   11
16. Шумей Тарас  ( Дуба) 6   11
17. Марчук Степан  ( Сваричів) 6 1 13
18. Гавриш Роман  ( Лопянка) 6 2 12
19. Люклян Олег  ( Перегінське) 6 2 11
20. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 6 2 13
21. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 11
22. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 5   12
23. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 5   7
24. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4   4
25. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   7
26. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   12
27. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   10
28. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
29. Кузьмин Роман  ( Цінева) 4   4
30. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4   8
31. Музичин Любомир  ( Берлоги) 4   9
32. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   10
33. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 4   10
34. Хабаль Володимир  ( Цінева) 4   10
35. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
36. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 4   8
37. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   3
38. ОпальничМирось  ( Брошнів) 4 1 4
39. Виннишин Андрій  ( Цінева) 4 4 9
40. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
41. Денисюк Назар  ( Цінева) 3   10
42. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 3   13
43. Кулик Михайло  ( Перегінське) 3   10
44. Кулик Роман  ("Лімниця") 3   13
45. Лунів Василь  ( Небилів) 3   6
46. Римик Петро  ( Перегінське) 3   7
47. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 3   11
48. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 3   12
49. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
50. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 3   12
51. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
52. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 3 1 9
53. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1 9
54. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 2   4
55. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   11
56. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 2   8
57. Библів Віталій  ( Дуба) 2   12
58. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 2   5
59. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
60. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   8
61. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   7
62. Капраль Євген  ( Цінева) 2   10
63. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   7
64. Мацевич Юрій  ( Цінева) 2   2
65. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2   9
66. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2   10
67. Палій Тарас  ( Небилів) 2   10
68. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2   8
69. Рошко Василь  ( Небилів) 2   5
70. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   10
71. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2   4
72. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2   6
73. Семко Василь  ("Лімниця") 2   10
74. Скрипка Олег  ( Перегінське) 2   13
75. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 2   10
76. Хабаль Іван  ( Цінева) 2   9
77. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
78. Яцук Андрій  ("Лімниця") 2   9
79. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 12
80. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1 8
81. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1   4
82. Библів Андрій  ( Дуба) 1   11
83. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 1   5
84. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   9
85. Волошин Василь  ("Лімниця") 1   11
86. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
87. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   1
88. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1   5
89. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   10
90. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   1
91. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
92. Кос Іван  ( Лопянка) 1   9
93. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   9
94. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
95. Куличок Богдан  ("Лімниця") 1   3
96. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
97. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   8
98. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   9
99. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   3
100. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   3
101. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   8
102. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1   9
103. Олексин М  ( Цінева) 1   7
104. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   4
105. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   10
106. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   11
107. Проскурник Роман  ( Лопянка) 1   3
108. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1   5
109. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   6
110. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   9
111. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 1   7
112. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   10
113. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   5
114. Харів Назар  ( Брошнів) 1   5
115. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   8
116. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   4
117. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
118. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1 9
119. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1 7
120. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 10
121. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
122. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1 10
123. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
124. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 528 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz