Бомбардири...чотирьох сезонів... - 6 Червня 2016 - Футбол Рожнятівщини
Вівторок, 06.12.2016, 20:55
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2016 » Червень » 6 » Бомбардири...чотирьох сезонів...
15:57
Бомбардири...чотирьох сезонів...

Всім знайомі нам  Імена

Декілька тижнів  тому назад  в рожнятівський  районний футбол  повернувся Шнайдер Василь,який  свого  часу  разом з  гравцем  з ФК"Небилів" Грицюк Анатолій задавали тон в бомбардирській  гонці...Футбол Рожнятівщини вирішив звернутися  до  статистики  всіх сезонів  відколи почали  рахувати  і вести  статистику  бомбардирів і проаналізувати  досягнення  кожного з гравців  за  ці  сезони.Тому  статистичні  дані  будуть  рахуватися  починаючи з  сезону  2012  року включаючи  матчі цього року  після зіграних пяти турів.До  статистики  не  враховувалися  мячі забиті  гравцями в різних  кубках і  турнірах  які проводилися на наших  теренах.Суто  по    чемпіонатах . В сезоні  2012  року  кращим  бомбардиром  став  Шнайдер Василь в  його  активі 49 забитих мячів Бомбардири.ЕНДШІЛЬ. В наступному сезоні 2013  році де чемпіоном  стали золота команда ФК"Перегінське" бомбардирську  гонку виграв Грицюк Анатолій 34 мячі.. проте голи Анатолія не допомогли його  команді стати  чемпіонами,а  Василь  через втрату  місця в  основі  чемпіона  втратив  також  можливість покращити свій  бомбардирський  залік.В сезоні  2014  року довший  час лідирував  в гонці  бомбардирів Матуляк Іван(ФК"Вільхівка") з  яким відчайдушну  боротьбу вів Лаврінок  Василь(Колос Цінева).Зважаючи на  міць  команд в яких виступали  обидва гравці свої кращі  бомбардирські якості в сильнішій команді  проявив  Лаврінок в підсумку  він  й  став кращим  бомбардиром чемпіонату. Між ними двома на  другу сходинку  піднявся  лідер Горган Ревуцький Анатолій.Також  за  Ціневу в  тім сезоні  зіграв декілька матчів  і Шнайдер  Василь який відзначився лише  одного разу.В сезоні  минулого року  кращим  став Якимів Роман в активі  якого було 19  мячів другим  був  знову гравець Горган -Зеленчук Євген.В цьому сезоні після 5 турів лідирує Зозук Петро(Лімниця).Кожного року на вершині практично появляються нові люди.Одні приходять  інші відходять.Незмінним залишається  лідер нижньострутинської Чечви Роман Якимів,який стабільно радує своєю грою і забитими  мячами у ворота  суперників своїх вболівальників.Таким чином він  брав участь у всіх цих пяти сезонах не пропускаючи жодного,забиваючи в середньому до 20  мячів за сезон що дозволило йому в загальному заліку вийти на  чисте перше  місце у списку  бомбардирів.Загальна  кількість забитих  мячів  становить  83 .Що на  8 більше ніж  займаючи  третю  сходинку в  Шнайдера Василя який знаходиться на відстані  одного  мяча щоб  випередити другого Грицюка Анатолія.Останній  не  зможе вже покращити  свої  досягнення ,принаймі в цьому колі,адже  не  виступає в нашому районі.Четвертим  голеадором  нашого району  є Марчук Степан(ФК"Сваричів") який  також  поки що  виступаючи в першості області  залишиться з  показником 58 точних влучань.Його  може  обігнати  Матуляк Іван який в даний момент захищає  кольори Лімниці.Щоб  бути вище  Марчука  форварду Перегінська треба  забивати  9  мячів.Іншим  гравцям  які  знаходяться нижче  пятого  місця ще багато треба забивати  щоб перейти рубіж  в півсотню.В той час як Роман Якимів  має всі  шанси забити свій  сотий мяч в чемпіонатах.Всього  в чемпіонатах на  табло  висвічувалося 338  прізвищ  які ставали авторами забитих  мячів.Всього за ці  сезони  забито  2026  мячів.Відрадно  відзначити  що  саме в  цьому  турі  було забито  2000 ювілейний  мяч.

Повна  таблиця:

Якимів Роман  ( Нижній Струтин)      83
Грицюк Анатолій  ( Небилів)    *        76
Шнайдер Василь  ( Колос(Цінева)/ ФК"Перегінське")*Горгани(Рожнятів)                        75
Марчук Степан  ( ФК"Сваричів")  58
Матуляк Іван  ( ФК"Вільхівка") Лімниця(Перегінське)  49
Оринчак Богдан  ( Чечва(Н.Струтин))*  34
Притула Роман .  ( Зоря(Берлоги))  32
Барановський Віктор  ( Брошнів)  28
Фреїшин Андрій  ( Чечва(Н.Струтин)  27
Зеленчук Євген Старт(Сл.Р) Горгани 23
Гуцул Володимир  ( Оболонь(Брошнів))  23
Яремчук Назарій  ( Горгани(Рожнятів)  22
Лаврінок ВасильКолос(Цінева)  22
Жаровський Олег  ( Оболонь(Брошнів))  21
Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) Чечва 21
Когут Василь  ( Карпати(Лопянка))*  20
Когут Василь  ( Карпати(Лопянка))  20
Глодан Андрій  ( ФК"Небилів"*  20
Рибак Ярослав  ( Зоря(Берлоги))  19
Грицків Сергій  ( Колос(Цінева))  19
Волощук Андрій  ( ФК"Сваричів")   19
Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів)                             19
Федишин Ігор  ( Колос(Цінева) ФК"Сваричів" 18
Сеничак Михайло  ( ФК"Сваричів")  17
Ревуцький МиколаГоргани(Рожнятів)   17
Шпак Роман  ( (Петранка)/ ФК"Вільхівка"Цінева) Чечва(Н.С)  17
Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин)  17
Мельникович Тарас  ( Карпати(Лопянка)  17
Джус Марян  ( Горгани(Рожнятів)  17
Гавриш Роман  ( Карпати(Лопянка))  17
Пуляк Мар'ян  ( Бережниця(Петранка))                         16
Халусяк Василь  ( ФК"Закерничне")  16
Люклян Олег  ( ФК"Перегінське")  15
Бігун Роман  ( Нижній Струтин)  15
Гутак Василь ФК"Суходіл"  14
Кулик Роман  ( Лімниця(П) ФК"Закерничне" 14
Неспляк Святослав  ( Рожнятів)  14
Гаврилюк Володимир(Колос Цінева)Оболонь(Брошнів) 14
Пуляк Володимир  ( Бережниця(Петранка))  13
ОпальничМирось  ( Брошнів)  13
Кос Юрій  ( Лімниця(Ясень))   13
Гутак ПетроФК"Суходіл"  13
Дорош Роман  ( Оболонь(Брошнів)  13
Шпилька Микола  ( ФК"Закерничне"Перегінське)  13
Дорош Артур  ( Колос(Цінева) Горгани 12
Семкович Микола  ( Лімниця(П)  12
Чабан Мирослав(ФК Суходіл) 11
Соломчак Ярослав  ( ФК"Перегінське")  11
Кузьмин Роман  ( Цінева)  11
Волощук Степан  ( Горгани(Рожнятів)  11
Атаманчук Руслан  ( Вільхівка)   11
Хабаль Володимир  ( Цінева)  10
Надрага Микола  ( Лімниця(Ясень)  10
Мацевич Юрій  ( Колос(Цінева)  10
Лешко Андрій  ( Карпати(Лопянка)  10
Виннишин Андрій  ( Цінева)  10
Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка)  10
Шумей Тарас  ( ФК"Перегінське"Дуба) ФК"Закерничне"  10
Якубів Юрій  ( Лімниця(П)  9
Хабаль Іван  ( Колос(Цінева)  9
Волощук Володимир  ( Горгани(Рожнятів)/ ФК"Перегінське")  9
Ткач Володимир  ( Брошнів) Сівка(Креховичі)  9
Зозук Петро Лімниця(Перегінське) 9
Чічак Андрій  ( ФК"Небилів")  8
Сеняк Віталій  ( Зоря(Берлоги)  8
Савчук Олег ФК"Сваричів"  8
Римик Петро  ( ФК"Перегінське"  8
Рапач Руслан ФК"Вільхівка"  8
Петрів Олег  ( ФК"Перегінське")  8
Кулик Михайло  ( ФК"Перегінське")  8
Зозулин Тарас(ФК Вільхівка) 8
Дзундза Дмитро  ( ФК"Сваричів")  8
Вірстюк Роман  ( ФК"Перегінське"  8
Лешко Василь  ( Лопянка)   8
Глинка Олег  ( Лімниця(П) ФК"Закерничне"  8
Тринчук Андрій  ( ФК"Перегінське")Сваричів  7
Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева)  7
Рапач РусланФК Вільхівка 7
Локатир Сергій  ( Сваричів)  7
Ліпатов Михайло Горгани(Рожнятів)  7
Лисяк Володимир П  ("Лімниця")  7
Курташ Михайло(ФК Сваричів) 7
Корпан Богдан  ( Рожнятів)   7
Дяків Роман   ( Оболонь(Брошнів)  7
Гурський Руслан  ( Чечва(Н.Струтин)  7
Яцук Андрій  ( Лімниця(П)  6
Фітяк Володимир  ( Колос(Цінева)  6
Фединяк Ярослав  ( ФК"Небилів")Лімниця(Я)  6
Тренчук Роман  ( ФК"Сваричів")Горгани  6
Пулик Роман  ( ФК"Небилів")  6
Музичин Любомир  ( Берлоги)  6
Мельник Роман ФК"Сваричів"  6
Лешко Іван  ( Лопянка)Суходіл  6
Курташ Роман  ( ФК"Перегінське")  6
Кірієнко Євген  ( Рожнятів)  6
Денисюк Назар  ( Колос(Цінева)  6
Грицків Степан  ( Лімниця(П)  6
Гавриш Андрій  ( Карпати(Лопянка)  6
Мигалюк Денис(ФК Суходіл) 6
Капраль Євген  ( Колос(Цінева)Сівка(Креховичі)  6
Хортів Андрій  ( Цінева)   5
Харів Назар  ( Оболонь(Брошнів)  5
Тулубінський Олег  ( Рожнятів)  5
Стасів Роман  ( ФК"Сваричів")   5
Рибчак Михайло  ( ФК"Сваричів")  5
Проців Володимир  ( Оболонь(Брошнів  5
Попадюк Роман  ( ФК"Небилів")Цінева  5
Перейма В  ( Цінева) Оболонь 5
Надрага Микола В  ( Лімниця(Ясень)  5
Матвіїв Юрій(ФК Вільхівка) 5
Локатир Іван Оболонь(Брошнів)  5
Жмуркевич Андрій  ( Горгани(Рожнятів)  5
Декстер   ( ФК"Небилів")  5
Гриців Іван Зоря(Берлоги)  5
Гринчак Вадим  ( Лімниця(Ясень  5
Бойчук Андрій  ( Карпати(Лопянка)  5
Андрейко Степан  ( Перегінське  5
Семкович Василь  ("Лімниця" ФК"Закерничне"  5
Лунів Василь  ( Небилів) Сівка(Креховичі)  5
Кажук Назар(Оболонь Брошнів) 5
Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) ФК"Небилів"  5
Чван Василь(Зоря Берлоги) 4
Семкович Іван  ( Лімниця(П  4
Пилипів Тарас  ( Оболонь(Брошнів)  4
Паращій Генадій Колос(Цінева)  4
Мигович Микола  ( ФК"Закерничне")  4
Мельник Віктор В  ( Зоря(Берлоги)  4
Мельник Віктор  ( Берлоги)  4
Локатир Олег Колос(Цінева  4
Лесяк Олег  ( ФК"Перегінське")  4
Кондур Володимир  ( Оболонь(Брошнів)  4
Комар Артур  ( Цінева)   4
Ковпак Андрій  ( Вільхівка)  4
Ковальчук Тарас  ( ФК"Перегінське")  4
Дутка Дмитро  ("Лімниця")   4
Джус Володимир  ( Бережниця(Петранка)  4
Данилюк Тарас  ( Горгани(Рожнятів)  4
Гусак Михайло  ( Карпати(Лопянка)  4
Гура Назарій  ( Зоря(Берлоги))   4
 Олійник Василь ФК"Вільхівка"   4
Проскурник Роман  ( Карпати(Лопянка) Чечва(Н.С)  4
Библів Андрій  ( Дуба)  ФК"Закерничне"  4
Олексин М  ( Цінева) Горгани(Рожнятів) 4
Волошин Василь  ("Лімниця")  4
Яннік  ( ФК"Перегінське")   3
Скрипка Олег  ( Перегінське)  3
Сенкевич Ярослав ФК"Суходіл"     3
Семанів Юрій  ( Сваричів)  3
Русин Руслан  ( Рожнятів)  3
Романишин Олег  ( Колос(Цінева)  3
Рибчак Володимир(ФК Сваричів) 3
Пушкар Роман  ( Верхній Струтин)  3
Притула Роман  ( Лімниця(Ясень)  3
Панчук Тарас  ( Колос(Цінева)  3
Палій Тарас  ( ФК"Небилів")  3
Мельниченко Микола(Оболонь Брошнів) 3
Мацьків Любомир  ( Цінева)  3
Марків Дмитро Старт(Сл.Р)  3
Луцик Михайло  ( Карпати(Лопянка)  3
Кутняк Ігор(ФК Суходіл) 3
Кос Іван  ( Карпати(Лопянка)  3
Єжижанський Олександр  ( ФК"Перегінське")  3
Дорошенко Ігор  ( ФК"Вільхівка")  3
Годованець Юрій Лімниця(Я)  3
Глинка Володимир  ( Лімниця(П)  3
Гавриш Тарас(Колос Цінева) 3
Гавриш Андрій  ( Лопянка)  3
Волощук Василь  ( Горгани(Рожнятів)  3
Вовчук Віталій  ( Цінева)                              3
Відливаний Роман  ( Брошнів)   3
Вельган Роман  ( Верхній Струтин)  3
Бігун Роман В  ( Чечва(Н.Струтин)  3
Безденєжних Іван Старт(Сл.Р)  3
Бедрак Андрій Зоря(Берлоги)   3
Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка")  3
Соловій Віталій  ( Нижній Струтин)   3
Рошко Василь  ( Небилів)   3
Мончак Назарій  ( Лопянка)  3
Мельник Олександр(Зоря Берлоги) 3
Гулій Михайло  ( ФК"Небилів")  3
Череватий Руслан  ( Бережниця(Петранка)  2
Чван Микола(Зоря Берлоги) 2
Цебряк Андрій  ( ФК"Вільхівка")   2
Худяк Петро  ( ФК"Закерничне")  2
Федоришин Юрій  ( Лімниця(Ясень)  2
Фединяк Михайло  ( Лімниця(П)  2
Федик Роман  ( Небилів)  2
Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин  2
Трущак Михайло  ( Дуба)  2
Тринчук Олег ФК"Сваричів"  2
Табен Володимир Колос(Цінева)                              2
Стефурак Микола  ( Бережниця(Петранка)  2
Соломчак Петро  ( Лімниця(П)  2
Скрипка Володимир  ( ФК"Закерничне")  2
Симкулич Микола ФК"Суходіл"   2
Семкулич Микола(ФК Суходіл) 2
Семко Василь  ("Лімниця")   2
Семків Ігор  ( Чечва(Н.Струтин)  2
Сегачьов Микола  ( Вільхівка)   2
Русаль Олег(ФК Сваричів) 2
Русаль Валерій(ФК Сваричів) 2
Рошко Василь  ( ФК"Небилів"  2
Розтопчин Руслан  ( Горгани(Рожнятів)  2
Понайда Андрій ФК"Суходіл"   2
Пліш Михайло  ( Лімниця(Ясень)  2
Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка")  2
Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка")  2
Павлюк Андрій  ( ФК"Небилів")  2
Маліборський Ярослов  ( ФК"Сваричів")  2
Лемак Олександр Старт(Сл.Р)   2
Куличок Богдан  ("Лімниця")   2
Кравців Андрій  ( Чечва(Н.Струтин)  2
Котик Дмитро  ( Берлоги)   2
Король Андрій  ( Перегінське  2
Колтик Євген  ( Горгани(Р)ФК"Сваричів")  2
Карабин Тарас Колос(Цінева  2
Ільчишин Богдан ФК"Суходіл"    2
Ільницький Андрій  ( Рожнятів)  2
Дмитрів Мирослав Старт(Сл.Р)  2
Дирів Віталій(Колос Цінева) 2
Данилюк Віталій  ( ФК"Небилів")                              2
Боян Іван  ( Карпати(Лопянка)  2
Бігун Богдан  ( Верхній Струтин)  2
Библів Віталій  ( Дуба)    2
Батур Олег  ( ФК"Закерничне")  2
Андрусів Іван  ( ФК"Вільхівка")  2
Халус Микола  ( ФК"Закерничне")  ФК"Суходіл"  2
Рибчак Андрій  ( Сваричів)   Зоря(Берлоги)  2
Дикун Микола ФК"Суходіл" Горгани(Рожнятів 2
Здерко Руслан Лімниця(Перегінське) 2
Бедрак Тарас Зоря(Берлоги) 2
Ястремський Артур  ( ФК"Небилів")                              1
Якимів Андрій  ( Нижній Струтин)                              1
Шикеринець Іван  ( ФК"Вільхівка")                              1
Чижевський Сергій ФК"Вільхівка"                              1
Худик Василь  ( КФ"Петранка")                              1
Халус Петро  ( ФК"Закерничне")  1
Фітяк Михайло  ( ФК"Сваричів")    1
Фіняк Іван  ( КФ"Петранка")    1
Федорів Степан  ( КФ"Петранка")  1
Файфрук Володимир  ( Небилів)   1
Турій Євген Старт(Сл.Р)   1
Степанов Ігор  ( ФК"Вільхівка")      1
Стасишин Степан  ( Верхній Струтин)  1
Соломчак Руслан  ( ФК"Закерничне")  1
Смик Віталій  ( ФК"Закерничне")   1
Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин)   1
Сенич Петро Лімниця(Я)              1
Семчій Ігор  ( ФК"Перегінське")  1
Рущак Олег  ( ФК"Вільхівка")        1
Русин Юрій  ( Рожнятів)               1
Розганюк Олександр  ( Рожнятів)                1
Розвора Василь  ( Зоря(Берлоги  1
Ріпей Ярослав ФК"Вільхівка"      1
Рибчак Олег  ( Сваричів)     1
Рибчак Євген  ( Горгани(Рожнятів)  1
Рибчак Борис  ( Горгани(Рожнятів))     1
Пліш Віталій Лімниця(Я)                  1
Пилипів Ігор  ( ФК"Небилів")         1
Петрів Олег  ( Дуба)           1
Петрів Ігор  ( ФК"Перегінське")          1
Павлів Віталій  ( ФК"Небилів")             1
Остапов Вячеслав  ( Дуба)      1
Надрага Василь  ( Лімниця(Ясень  1
Мельник Василь ФК"Суходіл"   1
Мельник Богдан  ( Лімниця(П))       1
Мединський Ростислав Старт(Сл.Р)      1
Маринчук Степан  ( Цінева)                  1
Максимів Назар  ( Верхній Струтин)                 1
Мазничка Тарас  ( Карпати(Лопянка))               1
Магулій Олег  ( Колос(Цінева))                      1
Люклян Тарас  ( ФК"Закерничне")  1
Лучка Іван  ( Сваричів)       1
Лукач  Микола  ( КФ"Петранка")   1
Локатир Олег П Колос(Цінева)  1
Локатир Євген  ( Оболонь(Брошнів))    1
Левицький Василь Лімниця(Я)   1
Ланковий Іван  ( Верхній Струтин)   1
Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка"  1
Курташ Любомир Оболонь(Брошнів)  1
Курпіль Микола  ( Бережниця(Петранка))   1
Кулічковський Юрій  ( Горгани(Рожнятів))  1
Куличок Василь  ( ФК"Закерничне")  1
Кулик Петро  ( Перегінське)   1
Країло Андрій  ( Перегінське)   1
Ковальчук Михайло  ( Сваричів)  1
Кисіль Роман  ( ФК"Закерничне")  1
Калинчій Ігор Старт(Сл.Р)               1
Ільюшик Юрій Старт(Сл.Р  1
Ільєв Михайло  ( ФК"Сваричів")  1
Іванцівський Мар'ян  ( ФК"Перегінське")  1
Іванків Роман  ( Оболонь(Брошнів)  1
Іванишин Богдан Старт(Сл.Р)  1
Зубик Руслан  ( Карпати(Лопянка)  1
Зубик Іван  ( Лопянка)  1
Зубик Віталій  ( Лопянка)  1
Жолобак Роман ФК"Сваричів"  1
Жиманов Іор  ( Небилів)  1
Дроцюк Микола  ("Лімниця")  1
Драч Михайло Старт(Сл.Р)  1
Драч Василь  ( Лімниця(Ясень)  1
Дранчук Роман  ( ФК"Перегінське")   1
Дмитрів Микола ФК"Вільхівка"  1
Дмитришин Василь  ( Дуба)  1
Дзюбінський Василь(ФК Вільхівка) 1
Гутак Назар ФК"Суходіл"  1
Гринишин Андрій ФК"Суходіл"    1
Грикців Віктор Колос(Цінева)   1
Глушко Іван  ( Перегінське)         1
Гладун Сергій  ( Дуба)                   1
Волковецький Святослав Горгани(Рожнятів)                    1
Владин Андрій  ( Небилів)            1
Вецко Сергій ФК"Вільхівка"   1
Вагилевич Роман  ( ФК"Закерничне")  1
Боровський Іван  ( ФК"Вільхівка")    1
Біланчук Роман Старт(Сл.Р)      1
Бендак Роман  ( Вільхівка)  1
Атаманчук Максим  ( ФК"Вільхівка")   1
Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка)  1
Арбайтер Назар  ( Лімниця(П  1
Cенюк Андрій  ( Небилів)  1
Яцик Степан ФК"Суходіл" 1
 Юзьвяк ВасильФК"Суходіл" 1
Халус Володимир ФК"Закерничне"  1
Тріч Михайло ФК"Суходіл" 1
Синкевич Ярослав ФК"Суходіл" 1
Семкулич Назар ФК"Суходіл" 1
Ріпей Михайло ФК"Закерничне"  1
Олексюк Андрій ФК"Небилів"  1
Мельниченко Тарас Оболонь(Брошнів)  1
Магулій Володимир Лімниця(Перегінське) 1
Лешто Тарас Карпати(Лопянка)  1
Лешко Олег Карпати(Лопянка)  1
Курч Володимир ФК"Суходіл" 1
Кулик Олег Лімниця(Перегінське) 1
Корнутич Андрій ФК"Небилів"  1
Абран Богдан Сівка(Креховичі)  1
Яцишин Дмитро Старт(Сл.Р)         0

P.S.можливо  є  якість неточності в  підрахунку... все  це за версією  сайту  Футбол  Рожнятівщини....також  при  передруку  просимо  посилання  на  джерело...

Переглядів: 612 | Додав: lmb | Рейтинг: 3.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz