П`ятниця, 15.12.2017, 13:05
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Липень » 1 » БОМБАРДИРИ 8 тур
18:52
БОМБАРДИРИ 8 тур
Сьогодні відбулися матчі 9 туру.За сім матчів забито 32 голи що в середньому складає 4.571 Чотири матчі виграли  господарі і три  гості.За девять турів  у воротах побувало 264 голи(4,258)За всі 9 турів  31 раз виграли господарі  7 раз грали в нічію і 24 рази перемоги святкували гості з сумарним показником 145-119 на користь господарів.У цьому турі не було арбітрами призначено ні одного одинадцятиметрового удару.Футболіст з команди ФК"Н.Струтин"-Якимів Роман зробив покер у грі ,перехиливши шальку терезів на користь своєї команди ,яка програвала верхньострутинцям після першого тайму 0-2.Шість футболістів  забивали у вцим матчах по два голи .Нибилівці це зробили двічі :Грицюк Анатолій і Глодан Андрій також двічі забивали Фреїшин Андрій (ФК"Н.Струтин"),Когут Василь(ФК"ЛОПЯНКА"),Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"),Гуцул Володимир(ФК"БРОШНІВ").Загалом в чемпіонаті відзначилося 95 футболістів .
Пропонуємо вашій увазі таблицю голеадорів:
1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 16   6
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 12   5
3. Когут Василь  ( Лопянка) 9   5
4. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 9   5
5. Притула Роман  ( Берлоги) 8   4
6. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 8   7
7. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   6
8. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 7   7
9. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
10. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 7   7
11. Глодан Андрій  ( Небилів) 6   1
12. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 6   5
13. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 7
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 4   5
15. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
16. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 4   1
17. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 4   5
18. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
19. Шумей Тарас  ( Дуба) 4   7
20. Гавриш Роман  ( Лопянка) 4 1 5
21. Люклян Олег  ( Перегінське) 4 2 5
22. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 4 2 7
23. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
24. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 3   5
25. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 3   4
26. Марчук Степан  ( Сваричів) 3   5
27. Музичин Любомир  ( Берлоги) 3   5
28. Семкович Василь  ("Лімниця") 3   5
29. Хабаль Володимир  ( Цінева) 3   4
30. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 3   4
31. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 3 1 7
32. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 5
33. Виннишин Андрій  ( Цінева) 3 3 4
34. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   4
35. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 2   4
36. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 2   5
37. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   5
38. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   4
39. Дорош Роман  ( Брошнів) 2   3
40. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   5
41. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 2   5
42. Кулик Михайло  ( Перегінське) 2   4
43. Кулик Роман  ("Лімниця") 2   6
44. Лешко Андрій  ( Лопянка) 2   2
45. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   4
46. Палій Тарас  ( Небилів) 2   5
47. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 2   5
48. Римик Петро  ( Перегінське/ Перегінське) 2   2
49. Рошко Василь  ( Небилів) 2   1
50. Семко Василь  ("Лімниця") 2   5
51. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 2   5
52. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 2   3
53. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
54. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 2   4
55. Яцук Андрій  ("Лімниця") 2   4
56. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 6
57. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   4
58. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 1   1
59. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   2
60. Денисюк Назар  ( Цінева) 1   4
61. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   6
62. Зубик Іван  ( Лопянка) 1    
63. Капраль Євген  ( Цінева) 1   5
64. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 1   4
65. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
66. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   5
67. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   6
68. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
69. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   4
70. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   5
71. Лунів Василь  ( Небилів) 1   1
72. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   1
73. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   4
74. Мацьків Любомир  ( Цінева) 1   3
75. Олексин М  ( Цінева) 1   3
76. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   2
77. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 1   5
78. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   5
79. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   6
80. Скрипка Олег  ( Перегінське) 1   5
81. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   5
82. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 1   4
83. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 1   4
84. Трущак Михайло  ( Дуба) 1   5
85. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   5
86. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   2
87. Хабаль Іван  ( Цінева) 1   4
88. Харів Назар  ( Брошнів) 1    
89. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   5
90. Якубів Юрій  ("Лімниця") 1   1
91. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
92. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 4
93. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
94. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
95. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 5

Переглядів: 461 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz