Понеділок, 24.07.2017, 01:46
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Жовтень » 13 » БОМБАРДИРИ 25 тур
23:55
БОМБАРДИРИ 25 тур
Минулої неділі відбувся 25 тур  чемпіонату.Цікавими були матчі цього туру ,де між собою грали претинденти на нагороди.Так у Перегінську Лімниця приймала Ціневу  а в Стутині грали Берлоги.Рожнятів намагався зупинити Небилів а ФК"Перегінське" хотів доказати закономірність боротьби за бронзу чемпіонату.Проте ця боротьба виявилася на даний момент невдалою матч проходив за повної переваги господарів,і як нестарався  принести користі своїй команді кращий бомбардир першості Шнайдер Василь.Його хеттрик нічого не вирішив у цьому матчі не допоміг  і гол капітана  команди Люкляна Олега,господарі відповідали двічі на кожен гол забитий селишними футболістами.Тому гра получилася видовишною і найрезультативнішою в цьому чемпіонаті ,12 голів в матчі ще не було.В той час в Перегінську  "ФК"ЦІНЕВА "яка грала на годину раніше здобула важку перемогу у Лімниці і на 60 хвилинзрівняляся очками з Небиловим.Який свого шансу залишитися лідером чемпіонату не змарнував вигравши 3-1 в Рожнятові ,свій черговий вклад в перемогу команди зробив лідер команди Грицюк Анатолій ,котрий відкрив рахунок у матчі.Устутині глядачі голів на побачили суха нічія з Берлогами вивела їх на третю сходинку таблиці і три очки присуджені КДК РРФФ  з Брошневом відірвалися від своїх суперників з ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ" на чотири пункти і гра між ними наступного туру.Всього в 25 турі  було забито 23 мячі з пяти зіграних матчів(ФК"ЛОПЯНКА "не зявилася на гру в Петранку)загалом в чемпіонаті  забито 734 мячі(4,369). 16 футболістів забивали в цьому турі .Тричі забивали Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") і Опальнич Мирослав (ФК"БРОШНІВ"),двома голами в матчі відзначилися  Тринчук Андрій(ФК"СВАРИЧІВ") і Гуцул Володимир з Барановським Віктором(обидва ФК"БРОШНІВ")Дві пенальки призначено арбітрами які вдало реалізували кращий пенальтист Винниши Андрій(ФК"ЦІНЕВА")-це його пятий точний удар з позначки.Не лишень  пропускати може голи воротар  з ФК"СВАРИЧІВ" -Оліярник Юрій, а й забивати ,що він доказав реалізувавши удар з позначки  у матчі з ФК"В.СТРУТИН".
Бомбардири:
Шнайдер Василь  ( Перегінське) 47
Грицюк Анатолій  ( Небилів) 43
Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 23
Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 20
Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 19
Марчук Степан  ( Сваричів) 15
Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 15
Притула Роман  ( Берлоги) 14
Глодан Андрій  ( Небилів) 14
Когут Василь  ( Лопянка) 14
Рибак Ярослав  ( Берлоги) 13
Матуляк Іван  ( Вільхівка) 12
ОпальничМирось  ( Брошнів) 12
Люклян Олег  ( Перегінське) 11
Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11
Кузьмин Роман  ( Цінева) 11
Грицків Сергій  ( Цінева) 10
Сеничак Михайло  ( Сваричів) 9
Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9
Гуцул Володимир  ( Брошнів) 8
Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8
Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 8
Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 7
Кулик Роман  ("Лімниця") 7
Виннишин Андрій  ( Цінева) 7
Гавриш Роман  ( Лопянка) 7
Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7
Мацевич Юрій  ( Цінева) 7
Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7
Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6
Чічак Андрій  ( Небилів) 6
Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 6
Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 6
Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 6
Музичин Любомир  ( Берлоги) 6
Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6
Тринчук Андрій  ( Сваричів) 6
Шумей Тарас  ( Дуба) 6
Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 5
Семкович Микола  ("Лімниця") 5
Яцук Андрій  ("Лімниця") 5
Бараковський Віктор  ( Брошнів) 5
Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 5
Денисюк Назар  ( Цінева) 5
Дорош Роман  ( Брошнів) 5
Корпан Богдан  ( Рожнятів) 5
Лешко Андрій  ( Лопянка) 5
Римик Петро  ( Перегінське) 5
Ткач Володимир  ( Брошнів) 5
Хабаль Володимир  ( Цінева) 5
Хортів Андрій  ( Цінева) 5
Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 4
Дутка Дмитро  ("Лімниця") 4
Кулик Михайло  ( Перегінське) 4
Локатир Сергій  ( Сваричів) 4
Семкович Василь  ("Лімниця") 4
Якубів Юрій  ("Лімниця") 4
Андрейко Степан  ( Перегінське) 4
Волощук Степан  ( Рожнятів) 4
Капраль Євген  ( Цінева) 4
Комар Артур  ( Цінева) 4
Лешко Іван  ( Лопянка) 4
Перейма В  ( Цінева) 4
Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3
Попадюк Роман  ( Небилів) 3
Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3
Волошин Василь  ("Лімниця") 3
Гавриш Андрій  ( Лопянка) 3
Грицків Степан  ("Лімниця") 3
Гусак Михайло  ( Лопянка) 3
Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3
Лесяк Олег  ( Перегінське) 3
Лунів Василь  ( Небилів) 3
Мацьків Любомир  ( Цінева) 3
Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3
Рибчак Михайло  ( Сваричів) 3
Семанів Юрій  ( Сваричів) 3
Скрипка Олег  ( Перегінське) 3
Федик Роман  ( Небилів) 3
Хабаль Іван  ( Цінева) 3
Семко Василь  ("Лімниця") 2
Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2
Библів Андрій  ( Дуба) 2
Библів Віталій  ( Дуба) 2
Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2
Відливаний Роман  ( Брошнів) 2
Вовчук Віталій  ( Цінева) 2
Гурський Руслан  ( Нижній Струтин) 2
Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2
Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 2
Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2
Король Андрій  ( Перегінське) 2
Кос Іван  ( Лопянка) 2
Куличок Богдан  ("Лімниця") 2
Луцик Михайло  ( Лопянка) 2
Мончак Назарій  ( Лопянка) 2
Олексин М  ( Цінева) 2
Палій Тарас  ( Небилів) 2
Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2
Пилипів Тарас  ( Брошнів/ Рожнятів) 2
Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2
Проскурник Роман  ( Лопянка) 2
Пулик Роман  ( Небилів) 2
Романишин Олег  ( Цінева) 2
Рошко Василь  ( Небилів) 2
Русин Руслан  ( Рожнятів) 2
Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2
Трущак Михайло  ( Дуба) 2
Харів Назар  ( Брошнів) 2
Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1
Русин Юрій  ( Рожнятів) 1
Глушко Іван  ( Перегінське) 1
Мельник Віктор  ( Берлоги) 1
Cенюк Андрій  ( Небилів) 1
Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1
Бендак Роман  ( Вільхівка) 1
Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1
Владин Андрій  ( Небилів) 1
Гладун Сергій  ( Дуба) 1
Глинка  Володимир  ( Перегінське) 1
Дзундза Дмитро(Сваричів) 1
Дмитришин Василь  ( Дуба) 1
Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1
Жиманов Іор  ( Небилів) 1
Зубик Віталій  ( Лопянка) 1
Зубик Іван  ( Лопянка) 1
Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1
Котик Дмитро  ( Берлоги) 1
Країло Андрій  ( Перегінське) 1
Кулик Петро  ( Перегінське) 1
Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1
Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1
Лешко Василь  ( Лопянка) 1
Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1
Лучка Іван  ( Сваричів) 1
Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1
Маринчук Степан  ( Цінева) 1
Михайлишин Павло(Брошнів) 1
Оліярник Юрій(Сваричів) 1
Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1
Петрів Олег  ( Дуба) 1
Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1
Рибчак Олег  ( Сваричів) 1
Розганюк Олександр  ( Рожнятів) 1
Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1
Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1
Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1
Соломчак Петро  ("Лімниця") 1
Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1
Файфрук Володимир  ( Небилів) 1
Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1
Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1
Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1
Череватий Руслан  ( КФ"Петранка") 1
Шпилька Микола  ( Перегінське) 1
Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1

ттт
Переглядів: 494 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz