Неділя, 28.05.2017, 13:27
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Вересень » 16 » БОМБАРДИРИ 21 тур
20:24
БОМБАРДИРИ 21 тур
Відбувся черговий тур в чемпіонаті району  серед команд першої ліги.В цьому турі було забито 19 мячів(2,714 за гру)і 658 за увесь чемпіонат(4,476)Найбільше голів забили Лімниця -пять ,решта матчів тримала глядачів  в напрузі до кінця гри.Не змогла команда ФК"ВІЛЬХІВКА" забити три мячі ,щоб всановити антирекорд своїм суперникам в 100 мячів.,без сумніву це зроблять сусіди  з Н.Струтина в наступному матчі.Вісімнадцять гравців записали свої прізвища в графі забиті мячі.До свого активу  забитих голів ще один пункт записав Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ"), Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ")не зумів врятувати  свою команду від поразки-цього разу без гола.Два голи на рахунку Оринчак Богдан(ФК"Н.СТРУТИН")щоправда один з пенальті.Ще один одинадцятиметровий штрафний  реалізував Дмитро Дутка (ЛІМНИЦЯ).
Таблиця  бомбардирів:
1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 37  
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 35  
3. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 20 4
4. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 19  
5. Марчук Степан  ( Сваричів) 15 3
6. Когут Василь  ( Лопянка) 14  
7. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14  
8. Притула Роман  ( Берлоги) 14 1
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 13 2
10. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 12  
11. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12  
12. Кузьмин Роман  ( Цінева) 11  
13. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 10  
15. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 10 2
16. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 9  
17. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9 2
18. Люклян Олег  ( Перегінське) 9 2
19. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8  
20. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 8  
21. Кулик Роман  ("Лімниця") 7  
22. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7  
23. Мацевич Юрій  ( Цінева) 7  
24. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7  
25. ОпальничМирось  ( Брошнів) 7 1
26. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7 2
27. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6  
28. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6  
29. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6  
30. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6  
31. Шумей Тарас  ( Дуба) 6  
32. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 6 2
33. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3
34. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 5  
35. Денисюк Назар  ( Цінева) 5  
36. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 5  
37. Римик Петро  ( Перегінське) 5  
38. Семкович Микола  ("Лімниця") 5  
39. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5  
40. Хортів Андрій  ( Цінева) 5  
41. Чічак Андрій  ( Небилів) 5  
42. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5  
43. Яцук Андрій  ("Лімниця") 5  
44. Ткач Володимир  ( Брошнів) 5 1
45. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 5 1
46. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4
47. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4  
48. Дорош Роман  ( Брошнів) 4  
49. Капраль Євген  ( Цінева) 4  
50. Комар Артур  ( Цінева) 4  
51. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4  
52. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4  
53. Лешко Іван  ( Лопянка) 4  
54. Локатир Сергій  ( Сваричів) 4  
55. Семкович Василь  ("Лімниця") 4  
56. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 4  
57. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 4  
58. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4  
59. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 4 1
60. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3  
61. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3  
62. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3  
63. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 3  
64. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3  
65. Лунів Василь  ( Небилів) 3  
66. Мацьків Любомир  ( Цінева) 3  
67. Попадюк Роман  ( Небилів) 3  
68. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 3  
69. Семанів Юрій  ( Сваричів) 3  
70. Скрипка Олег  ( Перегінське) 3  
71. Хабаль Іван  ( Цінева) 3  
72. Лесяк Олег  ( Перегінське) 3 1
73. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1
74. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1
75. Лесяк Олег  ( Перегінське) 3 1
76. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 3 2
77. Библів Андрій  ( Дуба) 2  
78. Библів Віталій  ( Дуба) 2  
79. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2  
80. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2  
81. Вовчук Віталій  ( Цінева) 2  
82. Волошин Василь  ("Лімниця") 2  
83. Волощук Степан  ( Рожнятів) 2  
84. Гурський Руслан  ( Нижній Струтин) 2  
85. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2  
86. Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 2  
87. Король Андрій  ( Перегінське) 2  
88. Кос Іван  ( Лопянка) 2  
89. Куличок Богдан  ("Лімниця") 2  
90. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2  
91. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2  
92. Олексин М  ( Цінева) 2  
93. Палій Тарас  ( Небилів) 2  
94. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2  
95. Перейма В  ( Цінева) 2  
96. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2  
97. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2  
98. Романишин Олег  ( Цінева) 2  
99. Рошко Василь  ( Небилів) 2  
100. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2  
101. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2  
102. Семко Василь  ("Лімниця") 2  
103. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2  
104. Харів Назар  ( Брошнів) 2  
105. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1
106. Проскурник Роман  ( Лопянка) 2 1
107. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1
108. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1
109. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1  
110. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1  
111. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1  
112. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1  
113. Гладун Сергій  ( Дуба) 1  
114. Глушко Іван  ( Перегінське) 1  
115. Грицків Степан  ("Лімниця") 1  
116. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1  
117. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1  
118. Жиманов Іор  ( Небилів) 1  
119. Зубик Іван  ( Лопянка) 1  
120. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1  
121. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1  
122. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
123. Кулик Петро  ( Перегінське) 1  
124. Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1  
125. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1  
126. Лешко Василь  ( Лопянка) 1  
127. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1  
128. Лучка Іван  ( Сваричів) 1  
129. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1  
130. Маринчук Степан  ( Цінева) 1  
131. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1  
132. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1  
133. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1  
134. Русин Юрій  ( Рожнятів) 1  
135. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1  
136. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1  
137. Соломчак Петро  ("Лімниця") 1  
138. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1  
139. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1  
140. Федик Роман  ( Небилів) 1  
141. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1  
142. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1  
143. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1  
144. Череватий Руслан  ( КФ"Петранка") 1  
145. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
146. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1
147. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1
148. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1
149. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1
150. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1
151. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1
152. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1

Переглядів: 575 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz