Четвер, 27.07.2017, 19:50
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Вересень » 13 » БОМБАРДИРИ 20 тур
23:58
БОМБАРДИРИ 20 тур
Двадцятий тур ,який відбувся минулої неділі справив таке враження на вболівальників футболу ,що це скоріше хокейний тур був а не футбол.Чого варта підсумкові  результати з якими закінчувалися матчі,9-0,8-1,7-0,6-0.Така злива голів принесла свої результати  і в гонці бомбардирів.Так в турі забито  39 мячів(5,571 за гру) і загально в чемпіонаті 639(4,564).Авторами 39 голів стали 23 футболісти і 148 футболістів відзначилися з початку чемпіонату.Другий раз  у свій актив 5 голів в одному матчі забиває Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") і обходить свого візаві з ФК"НЕБИЛІВ"-Грицюк Анатолія, який в цьому турі відзанився лише двічі.Хеттриками відзначилися два футболісти :Оринчак Богдан(ФК"Н.СТРУТИН") і Марчук Степан(ФК"СВАРИЧІВ"). Сім футболістів  відзначилися по два рази ,це крім згадуваного Грицюка Анатолія , ще Якимів Роман і Гурський Руслан (обидва ФК"Н.СТРУТИН"),Опальнич Мирось(ФК"БРОШНІВ"),Тринчук Андрій (ФК"СВАРИЧІВ"),Вовчук Віталій(ФК"ЦІНЕВА") і Люклян Олег(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ").Суддями  було призначено три пенальті які влучно пробили :Оринчак Богдан(ФК"Н.СТРУТИН)у матчі з ФК"ВІЛЬХІВКА,а також  Ткач Володимир(ФК"БРОШНІВ") в матчі з ФК"РОЖНЯТІВ" і Марчук Степан(ФК"СВАРИЧІВ") проти ФК"БЕРЛОГИ".Команда з  Верхнього Струтина  йде до анти рекорду по пропущених мячах  97 раз воротарі даної команди виймали мяча з власної сітки .В наступному матчі можливо ця кількість  перетне межу в 100 голів .Атакож 8 турів  підряд  триває програшна серія команди.А команда з ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ" 77 раз змушувала своїх суперників капітолювати.Можливо і вони встановлять рекорд в 100 забитих мячів за сезон.Найменше мячів пропустили лідери чемпіонату ФК"НЕБИЛІВ " і ФК"ЦІНЕВА" по 25.

Таблиця бомбардирів:

1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 37  
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 34  
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 19  
4. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 18 3
5. Когут Василь  ( Лопянка) 14  
6. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14  
7. Притула Роман  ( Берлоги) 14 1
8. Марчук Степан  ( Сваричів) 14 3
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 13 2
10. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 12  
11. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12  
12. Кузьмин Роман  ( Цінева) 11  
13. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 9  
15. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 9  
16. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9 2
17. Люклян Олег  ( Перегінське) 9 2
18. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 9 2
19. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8  
20. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 8  
21. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7  
22. Мацевич Юрій  ( Цінева) 7  
23. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7  
24. ОпальничМирось  ( Брошнів) 7 1
25. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7 2
26. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6  
27. Кулик Роман  ("Лімниця") 6  
28. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6  
29. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6  
30. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6  
31. Шумей Тарас  ( Дуба) 6  
32. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 6 2
33. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3
34. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 5  
35. Денисюк Назар  ( Цінева) 5  
36. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 5  
37. Римик Петро  ( Перегінське) 5  
38. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5  
39. Хортів Андрій  ( Цінева) 5  
40. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5  
41. Ткач Володимир  ( Брошнів) 5 1
42. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 5 1
43. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4
44. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4  
45. Дорош Роман  ( Брошнів) 4  
46. Капраль Євген  ( Цінева) 4  
47. Комар Артур  ( Цінева) 4  
48. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4  
49. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4  
50. Лешко Іван  ( Лопянка) 4  
51. Локатир Сергій  ( Сваричів) 4  
52. Семкович Василь  ("Лімниця") 4  
53. Семкович Микола  ("Лімниця") 4  
54. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 4  
55. Чічак Андрій  ( Небилів) 4  
56. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4  
57. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4  
58. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3  
59. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3  
60. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3  
61. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3  
62. Лунів Василь  ( Небилів) 3  
63. Мацьків Любомир  ( Цінева) 3  
64. Попадюк Роман  ( Небилів) 3  
65. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 3  
66. Семанів Юрій  ( Сваричів) 3  
67. Скрипка Олег  ( Перегінське) 3  
68. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3  
69. Хабаль Іван  ( Цінева) 3  
70. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1
71. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1
72. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1
73. Библів Андрій  ( Дуба) 2  
74. Библів Віталій  ( Дуба) 2  
75. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2  
76. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2  
77. Вовчук Віталій  ( Цінева) 2  
78. Волошин Василь  ("Лімниця") 2  
79. Волощук Степан  ( Рожнятів) 2  
80. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 2  
81. Гурський Руслан  ( Нижній Струтин) 2  
82. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2  
83. Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 2  
84. Король Андрій  ( Перегінське) 2  
85. Кос Іван  ( Лопянка) 2  
86. Куличок Богдан  ("Лімниця") 2  
87. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2  
88. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2  
89. Олексин М  ( Цінева) 2  
90. Палій Тарас  ( Небилів) 2  
91. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2  
92. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2  
93. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2  
94. Романишин Олег  ( Цінева) 2  
95. Рошко Василь  ( Небилів) 2  
96. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2  
97. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2  
98. Семко Василь  ("Лімниця") 2  
99. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2  
100. Харів Назар  ( Брошнів) 2  
101. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1
102. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1
103. Лесяк Олег  ( Перегінське) 2 1
104. Проскурник Роман  ( Лопянка) 2 1
105. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1
106. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1
107. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1  
108. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1  
109. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1  
110. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1  
111. Гладун Сергій  ( Дуба) 1  
112. Глушко Іван  ( Перегінське) 1  
113. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1  
114. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1  
115. Жиманов Іор  ( Небилів) 1  
116. Зубик Іван  ( Лопянка) 1  
117. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1  
118. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1  
119. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
120. Кулик Петро  ( Перегінське) 1  
121. Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1  
122. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1  
123. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1  
124. Лучка Іван  ( Сваричів) 1  
125. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1  
126. Маринчук Степан  ( Цінева) 1  
127. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1  
128. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1  
129. Перейма В  ( Цінева) 1  
130. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1  
131. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1  
132. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1  
133. Соломчак Петро  ("Лімниця") 1  
134. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1  
135. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1  
136. Федик Роман  ( Небилів) 1  
137. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1  
138. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1  
139. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1  
140. Череватий Руслан  ( КФ"Петранка") 1  
141. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
142. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1
143. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1
144. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1
145. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1
146. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1
147. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1
148. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1

Переглядів: 440 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz