БОМБАРДИРИ 19 тур - 2 Вересня 2012 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 20.01.2017, 10:52
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Вересень » 2 » БОМБАРДИРИ 19 тур
19:02
БОМБАРДИРИ 19 тур
Сьогодні відбулися матчі 19 туру де гості впевнено переграли господарів  2-5  .Вдома перемогли лиш Лімниця і ФК"Сваричів".В шести зіграних матчах  забито 25 мячів(що в середньому становить 3,571 за гру)Всього в чемпіонаті забито 600 мячів(4,511)Цієї неділі здивували Перегінські команди котрі дома і в гостях декласували своїх суперників ФК"Н.С"і ФК"БЕРЛОГИ" основних претендентів на нагороди цієї першості. Двадцять одинфутболіст відзачили свою гру на полі забитими мячами.(за чемпіонат 143) Сьогодні Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") скориставшить тим що його суперник Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ") разом з своєю командою неграли,зробивши хеттрик в матчі з ФК"БЕРЛОГАМИ" наздогнав свого суперника в гонці бомбардирів в обох по 32 точні удари.Двома дублями відзначилися футболісти ФК"РОЖНЯТІВ"-Волощук Степан і Кірієнко Євген.Одного разу арбітр в цьому турі призначив  одинадцятиметровий штрафний удар  який реалізував футболіст ФК"ЛОПЯНКА"-Проскурник Роман,цей гол виявився переможним у матчі з ФК"БРОШНІВ".

Таблиця бомбардирів:
1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 32  
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 32  
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 17  
4. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 15 2
5. Когут Василь  ( Лопянка) 14  
6. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14  
7. Притула Роман  ( Берлоги) 14 1
8. Глодан Андрій  ( Небилів) 13 2
9. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 12  
10. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12  
11. Кузьмин Роман  ( Цінева) 11  
12. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1
13. Марчук Степан  ( Сваричів) 11 2
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 9  
15. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 9  
16. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9 2
17. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8  
18. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 8  
19. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 8 2
20. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7  
21. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7  
22. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7 2
23. Люклян Олег  ( Перегінське) 7 2
24. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6  
25. Кулик Роман  ("Лімниця") 6  
26. Мацевич Юрій  ( Цінева) 6  
27. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6  
28. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6  
29. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6  
30. Шумей Тарас  ( Дуба) 6  
31. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 6 2
32. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3
33. Денисюк Назар  ( Цінева) 5  
34. Римик Петро  ( Перегінське) 5  
35. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5  
36. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5  
37. ОпальничМирось  ( Брошнів) 5 1
38. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 5 1
39. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4
40. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4  
41. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4  
42. Дорош Роман  ( Брошнів) 4  
43. Капраль Євген  ( Цінева) 4  
44. Комар Артур  ( Цінева) 4  
45. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 4  
46. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4  
47. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4  
48. Лешко Іван  ( Лопянка) 4  
49. Локатир Сергій  ( Сваричів) 4  
50. Семкович Василь  ("Лімниця") 4  
51. Семкович Микола  ("Лімниця") 4  
52. Ткач Володимир  ( Брошнів) 4  
53. Хортів Андрій  ( Цінева) 4  
54. Чічак Андрій  ( Небилів) 4  
55. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4  
56. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4  
57. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3  
58. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3  
59. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3  
60. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3  
61. Лунів Василь  ( Небилів) 3  
62. Попадюк Роман  ( Небилів) 3  
63. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 3  
64. Скрипка Олег  ( Перегінське) 3  
65. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3  
66. Хабаль Іван  ( Цінева) 3  
67. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1
68. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1
69. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1
70. Библів Андрій  ( Дуба) 2  
71. Библів Віталій  ( Дуба) 2  
72. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2  
73. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2  
74. Волошин Василь  ("Лімниця") 2  
75. Волощук Степан  ( Рожнятів) 2  
76. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 2  
77. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2  
78. Кос Іван  ( Лопянка) 2  
79. Куличок Богдан  ("Лімниця") 2  
80. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2  
81. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2  
82. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2  
83. Олексин М  ( Цінева) 2  
84. Палій Тарас  ( Небилів) 2  
85. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2  
86. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2  
87. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2  
88. Рошко Василь  ( Небилів) 2  
89. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2  
90. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2  
91. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2  
92. Семко Василь  ("Лімниця") 2  
93. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 2  
94. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2  
95. Харів Назар  ( Брошнів) 2  
96. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1
97. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1
98. Лесяк Олег  ( Перегінське) 2 1
99. Проскурник Роман  ( Лопянка) 2 1
100. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1
101. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1
102. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1  
103. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1  
104. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1  
105. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1  
106. Гладун Сергій  ( Дуба) 1  
107. Глушко Іван  ( Перегінське) 1  
108. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1  
109. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1  
110. Жиманов Іор  ( Небилів) 1  
111. Зубик Іван  ( Лопянка) 1  
112. Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 1  
113. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1  
114. Король Андрій  ( Перегінське) 1  
115. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1  
116. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
117. Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1  
118. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1  
119. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1  
120. Лучка Іван  ( Сваричів) 1  
121. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1  
122. Маринчук Степан  ( Цінева) 1  
123. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1  
124. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1  
125. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1  
126. Романишин Олег  ( Цінева) 1  
127. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1  
128. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1  
129. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1  
130. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1  
131. Федик Роман  ( Небилів) 1  
132. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1  
133. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1  
134. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1  
135. Череватий Руслан  ( КФ"Петранка") 1  
136. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
137. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1
138. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1
139. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1
140. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1
141. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1
142. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1
143. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1

Переглядів: 518 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz