Четвер, 23.11.2017, 21:17
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 597

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Серпень » 27 » БОМБАРДИРИ 18 тур
00:09
БОМБАРДИРИ 18 тур
Сьогодні відбувся 18 тур чемпіонату в якому було забито 23 мячі (3,4 за матч) всього в чемпіонаті забито 582 мячі(4,6 за матч) 142 футболісти відзначилися  забитими голами за 18 турів які  вже проведенов яких проведено 123 матчі з 126 запланованих.В цьому турі 19 футболістів відзначилися забитими мячами.Чотири футболісти відзначилися в матчі дублем -Локатир Сергій (ФК"СВАРИЧІВ"),Притула Роман(ФК"БЕРЛОГИ"),Соломчак Ярослав(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") і Кузьмин Роман (ФК"ЦІНЕВА").По  черговому мячі відзначилися лідери бомбардирів Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ" і Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") цих голеадорів тяжко буде комусь випередити.Два пенальті було призначено суддею в матчі ФК"РОЖНЯТІВ"-ФК"ВІЛЬХІВКА" обидва були реалізовані Яремчуком Назарієм(ФК"РОЖНЯТІВ" і Атаманчук Орест"ЗІКО"(ФК"ВІЛЬХІВКА")
Таблиця бомбардирів:

1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 32  
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 29  
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 17  
4. Когут Василь  ( Лопянка) 14  
5. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14  
6. Притула Роман  ( Берлоги) 14 1
7. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 14 2
8. Глодан Андрій  ( Небилів) 13 2
9. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 12  
10. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12  
11. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1
12. Кузьмин Роман  ( Цінева) 10  
13. Марчук Степан  ( Сваричів) 10 2
14. Грицків Сергій  ( Цінева) 9  
15. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 9 2
16. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 8  
17. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 8  
18. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 8 2
19. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7  
20. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7  
21. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7  
22. Гавриш Роман  ( Лопянка) 7 2
23. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 6  
24. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6  
25. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6  
26. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 6  
27. Шумей Тарас  ( Дуба) 6  
28. Люклян Олег  ( Перегінське) 6 2
29. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3
30. Денисюк Назар  ( Цінева) 5  
31. Кулик Роман  ("Лімниця") 5  
32. Мацевич Юрій  ( Цінева) 5  
33. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5  
34. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5  
35. ОпальничМирось  ( Брошнів) 5 1
36. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 5 1
37. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4
38. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4  
39. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4  
40. Дорош Роман  ( Брошнів) 4  
41. Капраль Євген  ( Цінева) 4  
42. Комар Артур  ( Цінева) 4  
43. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4  
44. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4  
45. Лешко Іван  ( Лопянка) 4  
46. Локатир Сергій  ( Сваричів) 4  
47. Римик Петро  ( Перегінське) 4  
48. Семкович Василь  ("Лімниця") 4  
49. Семкович Микола  ("Лімниця") 4  
50. Хортів Андрій  ( Цінева) 4  
51. Чічак Андрій  ( Небилів) 4  
52. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4  
53. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4  
54. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 4 2
55. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3  
56. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3  
57. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3  
58. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3  
59. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 3  
60. Лунів Василь  ( Небилів) 3  
61. Попадюк Роман  ( Небилів) 3  
62. Ткач Володимир  ( Брошнів) 3  
63. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3  
64. Хабаль Іван  ( Цінева) 3  
65. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1
66. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1
67. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1
68. Библів Андрій  ( Дуба) 2  
69. Библів Віталій  ( Дуба) 2  
70. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 2  
71. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2  
72. Волошин Василь  ("Лімниця") 2  
73. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2  
74. Кос Іван  ( Лопянка) 2  
75. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2  
76. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2  
77. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2  
78. Палій Тарас  ( Небилів) 2  
79. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2  
80. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2  
81. Пиц Дмитро  ( КФ"Петранка") 2  
82. Рибчак Михайло  ( Сваричів) 2  
83. Рошко Василь  ( Небилів) 2  
84. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2  
85. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2  
86. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2  
87. Семко Василь  ("Лімниця") 2  
88. Скрипка Олег  ( Перегінське) 2  
89. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 2  
90. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2  
91. Харів Назар  ( Брошнів) 2  
92. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1
93. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1
94. Лесяк Олег  ( Перегінське) 2 1
95. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1
96. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1
97. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1  
98. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1  
99. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1  
100. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1  
101. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1  
102. Гладун Сергій  ( Дуба) 1  
103. Глушко Іван  ( Перегінське) 1  
104. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1  
105. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1  
106. Жиманов Іор  ( Небилів) 1  
107. Зубик Іван  ( Лопянка) 1  
108. Ільницький Андрій  ( Рожнятів) 1  
109. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1  
110. Король Андрій  ( Перегінське) 1  
111. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1  
112. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
113. Куличок Богдан  ("Лімниця") 1  
114. Лаврів Сергій  ( КФ"Петранка") 1  
115. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1  
116. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1  
117. Лучка Іван  ( Сваричів) 1  
118. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1  
119. Маринчук Степан  ( Цінева) 1  
120. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1  
121. Олексин М  ( Цінева) 1  
122. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1  
123. Проскурник Роман  ( Лопянка) 1  
124. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1  
125. Романишин Олег  ( Цінева) 1  
126. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1  
127. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1  
128. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1  
129. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1  
130. Федик Роман  ( Небилів) 1  
131. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1  
132. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1  
133. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1  
134. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1  
135. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1
136. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1
137. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1
138. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1
139. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1
140. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1
141. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1
       

Переглядів: 449 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz