Четвер, 27.04.2017, 06:21
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 596

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Серпень » 12 » БОМБАРДИРИ 16 тур
19:39
БОМБАРДИРИ 16 тур

Сьогодні відбулися матчі 16 туру  в яких було забито 31 мяч(4,429 за матч)ці мячі забили 24 футболісти. Всього в чемпіонаті забито 526 мячів.За 16 турів 137 футболістів відзначилися забитими голами.В цьому турі відбувся один хетрик -Пуляк Марян (КФ"ПЕТРАНКА"). Пять футболістів відзначилися дублем: Атаманчук Орест"ЗІКО"(ФК"ВІЛЬХІВКА"),Музичин Любомир(ФК"БЕРЛОГИ"),Луцик Михайло(ФК"ЛОПЯНКА"),Грицюк Анатолій (ФК"НЕБИЛІВ") і Сеничак Михайло(ФК"СВАРИЧІВ").Суддями призначено два одинадцятиметрових штрафні у ворота ФК"БРОШНІВ": забив- Глодан Андрій (фк"НЕБИЛІВ")і  у ворота ФК"Н.СТРУТИН" не реалізував Кірієнко Євген(ФК"РОЖНЯТІВ")

1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 29   16
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 26   15
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 16   15
4. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 14   15
5. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 14 2 14
6. Когут Василь  ( Лопянка) 13   16
7. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12   14
8. Глодан Андрій  ( Небилів) 12 1 10
9. Притула Роман  ( Берлоги) 12 1 14
10. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1 15
11. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 10   15
12. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 10   15
13. Грицків Сергій  ( Цінева) 9   14
14. Марчук Степан  ( Сваричів) 9 1 15
15. Кузьмин Роман  ( Цінева) 8   7
16. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 7   15
17. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   11
18. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
19. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7   11
20. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 7 1 7
21. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 7 2 16
22. Музичин Любомир  ( Берлоги) 6   14
23. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6   9
24. Шумей Тарас  ( Дуба) 6   12
25. Гавриш Роман  ( Лопянка) 6 2 15
26. Люклян Олег  ( Перегінське) 6 2 13
27. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 14
28. Кулик Роман  ("Лімниця") 5   15
29. Мацевич Юрій  ( Цінева) 5   5
30. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5   13
31. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5   10
32. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4 13
33. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4   4
34. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   12
35. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   13
36. Денисюк Назар  ( Цінева) 4   13
37. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   10
38. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
39. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4   13
40. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4   11
41. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   13
42. Семкович Микола  ("Лімниця") 4   14
43. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
44. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   4
45. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 4   13
46. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4   12
47. ОпальничМирось  ( Брошнів) 4 1 4
48. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 4 2 11
49. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
50. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 3   13
51. Библів Андрій  ( Дуба) 3   14
52. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3   8
53. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3   9
54. Капраль Євген  ( Цінева) 3   15
55. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 3   14
56. Лешко Іван  ( Лопянка) 3   10
57. Лунів Василь  ( Небилів) 3   6
58. Попадюк Роман  ( Небилів) 3   15
59. Римик Петро  ( Перегінське) 3   8
60. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 3   12
61. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 3   13
62. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
63. Хабаль Іван  ( Цінева) 3   12
64. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1 11
65. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
66. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1 12
67. Библів Віталій  ( Дуба) 2   12
68. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
69. Волошин Василь  ("Лімниця") 2   13
70. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   13
71. Кос Іван  ( Лопянка) 2   13
72. Локатир Сергій  ( Сваричів) 2   9
73. Луцик Михайло  ( Лопянка) 2   8
74. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2   10
75. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2   13
76. Палій Тарас  ( Небилів) 2   13
77. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2   12
78. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2   12
79. Рошко Василь  ( Небилів) 2   6
80. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   11
81. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2   7
82. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2   6
83. Семко Василь  ("Лімниця") 2   11
84. Скрипка Олег  ( Перегінське) 2   12
85. Ткач Володимир  ( Брошнів) 2   4
86. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 2   12
87. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
88. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 13
89. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1 15
90. Пулик Роман  ( Небилів) 2 1 7
91. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1 10
92. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1   4
93. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1   5
94. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1   6
95. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 1   9
96. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   12
97. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
98. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   3
99. Глушко Іван  ( Перегінське) 1   11
100. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1   14
101. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1   8
102. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   13
103. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   2
104. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
105. Король Андрій  ( Перегінське) 1   11
106. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   13
107. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
108. Куличок Богдан  ("Лімниця") 1   4
109. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
110. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   14
111. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   5
112. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   3
113. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   11
114. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1   13
115. Олексин М  ( Цінева) 1   8
116. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   6
117. Проскурник Роман  ( Лопянка) 1   4
118. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1   7
119. Романишин Олег  ( Цінева) 1   6
120. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   7
121. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   13
122. Стасишин Степан  ( Верхній Струтин) 1   4
123. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   13
124. Федик Роман  ( Небилів) 1   1
125. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   9
126. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1   13
127. Харів Назар  ( Брошнів) 1   6
128. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   13
129. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   6
130. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
131. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1 11
132. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1 7
133. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 12
134. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 3
135. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1 11
136. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
137. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 590 | Додав: lmb | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz