БОМБАРДИРИ 15 тур - 6 Серпня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Субота, 25.02.2017, 16:32
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Серпень » 6 » БОМБАРДИРИ 15 тур
01:04
БОМБАРДИРИ 15 тур
Сьогодні відбулися матчі 15 туру в якому було забито 37 мячів(5,286).Арбітрами матчів було призначено 4 одинадцятиметрових ударів два з яких у матчі ФК"В.СТРУТИН"-ФК"НЕБИЛІВ" всі ці штрафні пробито точно.
Два основні притетденти на звання кращого голеадора першості відзначилися пятьма забитими голами-Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ" і Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ")  в їхньому активі вже  27 і 26 мячів.Три дублі Атаманчук Орест"ЗІКО" і Атаманчук Руслан (обидва -ФК"ВІЛЬХІВКА") а також Сеничак Михайло(ФК"СВАРИЧІВ) Всього в 15 турі забивало 27 футболістів і 134 за всі пядтнадцять турів забили 495 мячів.В же в наступному турі перейдуть 500 рубіж.

Таблиця бомбардирів:

1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 27   15
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 26   15
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 15   14
4. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 13   14
5. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 13 1 13
6. Когут Василь  ( Лопянка) 12   15
7. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12   14
8. Притула Роман  ( Берлоги) 12 1 13
9. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 11 1 14
10. Глодан Андрій  ( Небилів) 11 1 9
11. Грицків Сергій  ( Цінева) 9   14
12. Кузьмин Роман  ( Цінева) 8   7
13. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 8   14
14. Марчук Степан  ( Сваричів) 8 1 14
15. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   11
16. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
17. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 7   14
18. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 7   11
19. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 7 2 15
20. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 6   14
21. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 6   9
22. Шумей Тарас  ( Дуба) 6   12
23. Гавриш Роман  ( Лопянка) 6 2 14
24. Люклян Олег  ( Перегінське) 6 2 12
25. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 14
26. Кулик Роман  ("Лімниця") 5   15
27. Мацевич Юрій  ( Цінева) 5   5
28. Хабаль Володимир  ( Цінева) 5   13
29. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 5   10
30. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 5 1 6
31. Виннишин Андрій  ( Цінева) 5 4 13
32. Андрейко Степан  ( Перегінське) 4   4
33. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   11
34. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   13
35. Денисюк Назар  ( Цінева) 4   13
36. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   10
37. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
38. Кулик Михайло  ( Перегінське) 4   13
39. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4   11
40. Музичин Любомир  ( Берлоги) 4   13
41. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   13
42. Семкович Микола  ("Лімниця") 4   14
43. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
44. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   4
45. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 4   13
46. Яцук Андрій  ("Лімниця") 4   12
47. ОпальничМирось  ( Брошнів) 4 1 4
48. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 4 2 10
49. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
50. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 3   8
51. Єпішкін Роман  ( Дуба/ Цінева) 3   9
52. Капраль Євген  ( Цінева) 3   15
53. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 3   14
54. Лунів Василь  ( Небилів) 3   6
55. Попадюк Роман  ( Небилів) 3   15
56. Римик Петро  ( Перегінське) 3   8
57. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 3   12
58. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
59. Хабаль Іван  ( Цінева) 3   12
60. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 3 1 11
61. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
62. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 3 1 12
63. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   12
64. Библів Андрій  ( Дуба) 2   13
65. Библів Віталій  ( Дуба) 2   12
66. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
67. Волошин Василь  ("Лімниця") 2   13
68. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   13
69. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   9
70. Локатир Сергій  ( Сваричів) 2   9
71. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2   10
72. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2   13
73. Палій Тарас  ( Небилів) 2   13
74. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 2   12
75. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 2   12
76. Рошко Василь  ( Небилів) 2   6
77. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   11
78. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2   6
79. Семанів Юрій  ( Сваричів) 2   6
80. Семко Василь  ("Лімниця") 2   11
81. Скрипка Олег  ( Перегінське) 2   12
82. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 2   12
83. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
84. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 13
85. Ковпак Андрій  ( Вільхівка) 2 1 14
86. Трущак Михайло  ( Дуба) 2 1 10
87. Cенюк Андрій  ( Небилів) 1   4
88. Атаманчук Дмитро  ( Вільхівка) 1   4
89. Бендак Роман  ( Вільхівка) 1   5
90. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 1   9
91. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   12
92. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
93. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   3
94. Глушко Іван  ( Перегінське) 1   11
95. Дмитришин Василь  ( Дуба) 1   14
96. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1   8
97. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   13
98. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   2
99. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
100. Король Андрій  ( Перегінське) 1   11
101. Кос Іван  ( Лопянка) 1   12
102. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   13
103. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
104. Куличок Богдан  ("Лімниця") 1   4
105. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
106. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   14
107. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   5
108. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   3
109. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   11
110. Мельник Віктор  ( Берлоги) 1   13
111. Олексин М  ( Цінева) 1   8
112. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   6
113. Проскурник Роман  ( Лопянка) 1   4
114. Рибчак Андрій  ( Сваричів) 1   7
115. Романишин Олег  ( Цінева) 1   6
116. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   7
117. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   13
118. Ткач Володимир  ( Брошнів) 1   3
119. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 1   11
120. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   13
121. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   9
122. Фіняк Іван  ( КФ"Петранка") 1   13
123. Харів Назар  ( Брошнів) 1   6
124. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   13
125. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   6
126. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
127. Зубик Віталій  ( Лопянка) 1 1 11
128. Країло Андрій  ( Перегінське) 1 1 7
129. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 12
130. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 3
131. Пулик Роман  ( Небилів) 1 1 6
132. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1 11
133. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
134. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 556 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz