Середа, 26.04.2017, 20:35
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 596

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Липень » 16 » БОМБАРДИРИ 12 тур
19:11
БОМБАРДИРИ 12 тур
Минулої неділі відбулися матчі чергового туру у першій лізі.Ці матчі були дуже цікавими і несподіваними.Чого варта перемога явного аутсайдера чемпіонату команду ФК"В.СТРУТИН"яка перемогла Сваричів.Також слід відзначити поразку команди КФ"ПЕТРАНКА"яка програла у Лопянці в першому таймі 0-9 для другого тайму їх не вистачило черз те що всіх в команді було 6 футболістів і суддя припинив матч після першого тайму .Програв лідер чемпіонату ФК"Н.СТРУТИН"чим скористався його суперник з Небилова.
  В цьому турі 43 рази було зафіксовано взяття воріт суперників.(6.143 в загальному) і 390 мячів забито з початку чемпіонату((4,699)Господарі поля здобули  7 перемог(46 перемого господарів в чемпіонаті проти  7 -нічії і 30 поразок,при різниці мячів 223-167)
  Арбітри призначили 4 пинальті по два в одному матчі і  в одні ворота.В кожному з котрих один реалізували інший ні.Так у ворота команди КФ"ПЕТРАНКА"-Віталій Зубик(воротар Лопянки один забив другий ні),і ворота команди ФК"В.СТРУТИН" Рибчак Олег забив а Марчук Сткпан -ні.
  Троьма хетриками відзначилися  Грицків Сергій(ФК"ЦІНЕВА"),Шнайдер Василь(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"),Грицюк Анатолій(ФК"НЕБИЛІВ") Пять футболістів вистрилело дублем в Лопянці тритаких футболістів(Лешко Андрій,Когут Василь,Мончак Назарій)і два у ФК"ВІЛЬХІВКА-(Сігачов Микола і Атаманчук Руслан)
В гонці бомбардирів лідирує Шнайдер Василь,який має в своєу активі 22 мячі на два від нього відстає Грицюк Анатолій третє місце займає Якимів Роман з Н.Струтина -14 .Загалом  115 футболістів відзначилися в цих 83 зіграних матчах.

Таблиця голеадорів:
1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 21   12
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 20   11
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 14   10
4. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 12   11
5. Когут Василь  ( Лопянка) 11   11
6. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 11   11
7. Притула Роман  ( Берлоги) 11 1 10
8. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 10 1 10
9. Грицків Сергій  ( Цінева) 8   10
10. Глодан Андрій  ( Небилів) 8 1 5
11. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   10
12. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
13. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 6   10
14. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 6 1 11
15. Гавриш Роман  ( Лопянка) 6 2 12
16. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 6 2 12
17. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 11
18. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 5   6
19. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 5   9
20. Шумей Тарас  ( Дуба) 5   10
21. Люклян Олег  ( Перегінське) 5 2 9
22. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   6
23. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   10
24. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   7
25. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
26. Кузьмин Роман  ( Цінева) 4   3
27. Лешко Андрій  ( Лопянка) 4   8
28. Марчук Степан  ( Сваричів) 4   12
29. Музичин Любомир  ( Берлоги) 4   9
30. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   9
31. Хабаль Володимир  ( Цінева) 4   8
32. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
33. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   3
34. Виннишин Андрій  ( Цінева) 4 3 8
35. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
36. Денисюк Назар  ( Цінева) 3   8
37. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 3   10
38. Кулик Михайло  ( Перегінське) 3   10
39. Кулик Роман  ("Лімниця") 3   11
40. Лунів Василь  ( Небилів) 3   5
41. ОпальничМирось  ( Брошнів) 3    
42. Римик Петро  ( Перегінське) 3   7
43. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 3   9
44. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 3   11
45. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 3   7
46. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
47. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 3   7
48. Андрейко Степан  ( Перегінське) 3 1 3
49. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
50. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 3 1 9
51. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 2   3
52. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   9
53. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 2   7
54. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 2   4
55. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
56. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   7
57. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   7
58. Капраль Євген  ( Цінева) 2   9
59. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 2   11
60. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   7
61. Мацевич Юрій  ( Цінева) 2   1
62. Мацьків Любомир  ( Цінева) 2   7
63. Мончак Назарій  ( Лопянка) 2   10
64. Палій Тарас  ( Небилів) 2   9
65. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 2   8
66. Рошко Василь  ( Небилів) 2   4
67. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   9
68. Сегачьов Микола  ( Вільхівка) 2   3
69. Семко Василь  ("Лімниця") 2   9
70. Хабаль Іван  ( Цінева) 2   8
71. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
72. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 2   10
73. Яцук Андрій  ("Лімниця") 2   8
74. Зубик Віталій  ( Лопянка) 2 1 8
75. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 10
76. Зубик Віталій  ( Лопянка) 2 1 8
77. Бігун Богдан  ( Верхній Струтин) 1   4
78. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   8
79. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
80. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   1
81. Дзундза Дмитро  ( Сваричів) 1   7
82. Дроцюк Микола  ("Лімниця") 1   5
83. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   9
84. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   1
85. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
86. Кос Іван  ( Лопянка) 1   9
87. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   9
88. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
89. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
90. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   8
91. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   8
92. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   3
93. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   2
94. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   8
95. Олексин М  ( Цінева) 1   6
96. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   4
97. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 1   8
98. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   9
99. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   10
100. Скрипка Олег  ( Перегінське) 1   10
101. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   5
102. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   9
103. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 1   10
104. Трущак Михайло  ( Дуба) 1   7
105. Урядко Мстислав  ( Верхній Струтин) 1   6
106. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   9
107. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   4
108. Харів Назар  ( Брошнів) 1   3
109. Хохлов Сергій  ( Рожнятів) 1   2
110. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   8
111. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   3
112. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
113. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 9
114. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
115. Рибчак Олег  ( Сваричів) 1 1 10
116. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
117. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 562 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz