[ Тут були.. ]

Головна » 2013 » Липень » 8 » Бомбардири.11 тур
16:18
Бомбардири.11 тур
Відбулися матчі чергового туру в чемпіонаті.Великихсенсацій вони не принесли.Якщо хтось хоче назвати матч в Брошневі сенсацією то така думка є хибною.Брошнівчани дуже впевнено виглядають в останніх матчах.Іякби недооцінка суперника з Ясеня їхні позиції були б міцнішими.Центральним матчем туру  був матч в Перегінську де господарі приймали лідера чемпіонату,де в підсумку і поступилися.Легким виявився вояж команди Чечва у Лопянку,де господарі незмогли зібрати відповідну кількість гравців,де за декілька хвилин  до початку  взагалі ще не знали чи вийдуть на поле.Такою кадровою ситуацією скористалися суперники ,що дозволило їм впевнено обіграти досить сильну і непоступливу командуКарпати,яка цього річ (напевне через те що в Лопянці  зараз є дві команди) переживає скрутні часи.Така сама ситуація в команди Бережниця(Петранка) яка нічого незмогла протиставити сваричівським футболістам,програвши в друге  за сезон з розгромним рахунком 9-0.Щоправда меншим ніж в попередніх матчах з Небиловим.Закерничанам також не вистачило самовіддачі в матчі з Берлогами,які такби мовиться переграли своїх суперників на класі.В Рожнятів приїхали перегінська команда продовжити свою безпрограшну серію і трималися до 80 хвилини ,проте втома  далася взнаки і вони не змогли втримати свої ворота недоторканими.Пропустивши два мячі в останніх хвилинах програли.Ця поразка недозволила їм вище в турнірній таблиці.Адже в разі перемоги вони могли опинитися другими...УВільхівці матч аутсайдерів закінчився перемогою господарів,якимх "прорвало" забивши таку саму кількість  мячів в одному матчі яку вони забилавли на протязі 10 турів. Вигравши 6-2.
За одинадцять турів забито 252 мячі(3,273) і зокрема в останньому турі забито 37 мячів(5,286)Всіх футболістів які відзначилися в чемпіонаті є 108 .Лідером  вже довший час залишається Шнайдер Василь з 13 мячами.На пяти йому наступають  Грицюк Анатолій і Марчук Степан в яктиві яких по 10 точних ударів.
Перша пятірка бомбардирів набула такого вигляду:
1. Шнайдер Василь  ( ФК"Перегінське") 13
2. Грицюк Анатолій  ( ФК"Небилів") 10
3. Марчук Степан  ( ФК"Сваричів") 10
4. Якимів Роман  ( Чечва(Н.Струтин)) 8
5. Матуляк Іван  ( ФК"Вільхівка") 6

подивитися всіх бомбардирів можна тут                                            Гол у ворота Лімниця(П) в матчі :Горгани-Лімниця 2-0 (07.07.13.)