БОМБАРДИРИ 11 тур - 12 Липня 2012 - Футбол Рожнятівщини
П`ятниця, 20.01.2017, 10:53
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Липень » 12 » БОМБАРДИРИ 11 тур
21:57
БОМБАРДИРИ 11 тур
Сьогодні відбувся 12 тур в якому  43 рази мяч побував у сітці воріт суперників.В середьньому 4,566 за гру.Судді призначили  6  одинадцятиметрових ударів,пять з яких футболісти реалізували.По дві пинальті було у матчах ФК"НЕБИЛІВ"-ФК"ЛОПЯНКА" ФК"В.С"-ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"За останню забив воротар Країло Андрій.Це другий воротар який забив гол перший відзначився ще у першому турі Розтопчін Руслан з ФК"РОЖНЯТІВ".Гравець ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ"-Шнайдер Василь забив пять мячів і вийшов на перше місце в гонці бомбардирів.Пять футболістів відзначилися двічі це Притула Роман,Рибак Ярослав(ФК"БЕРЛОГИ"),Якубів Юрій(ЛІМНИЦЯ) Андрейко Степан(ФК"ПЕРЕГІНСЬКЕ") і Фреїшин Андрій(ФК"Н.С")
ТАБЛИЦЯ  ГОЛЕАДОРІВ/:
1. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 19   10
2. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 17   10
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 14   10
4. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 11   9
5. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 10   10
6. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 10 1 10
7. Притула Роман  ( Берлоги) 10 1 8
8. Когут Василь  ( Лопянка) 9   10
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 8 1 5
10. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   9
11. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
12. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 6   10
13. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 6 2 10
14. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 10
15. Грицків Сергій  ( Цінева) 5   9
16. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 5   5
17. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 5   8
18. Шумей Тарас  ( Дуба) 5   10
19. Гавриш Роман  ( Лопянка) 5 2 10
20. Люклян Олег  ( Перегінське) 5 2 8
21. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 4   6
22. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   10
23. Дорош Роман  ( Брошнів) 4   7
24. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
25. Марчук Степан  ( Сваричів) 4   10
26. Музичин Любомир  ( Берлоги) 4   8
27. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   8
28. Хабаль Володимир  ( Цінева) 4   8
29. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
30. Якубів Юрій  ("Лімниця") 4   2
31. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 4 1 10
32. Виннишин Андрій  ( Цінева) 4 3 8
33. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
34. Денисюк Назар  ( Цінева) 3   8
35. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 3   8
36. Кузьмин Роман  ( Цінева) 3   2
37. ОпальничМирось  ( Брошнів) 3    
38. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 3   8
39. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   7
40. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 3   7
41. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 10
42. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 3 1 8
43. Андрейко Степан  ( Перегінське) 2   1
44. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   9
45. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 2   7
46. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   6
47. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   7
48. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   7
49. Капраль Євген  ( Цінева) 2   9
50. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 2   9
51. Кулик Михайло  ( Перегінське) 2   9
52. Кулик Роман  ("Лімниця") 2   9
53. Лешко Андрій  ( Лопянка) 2   7
54. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   7
55. Лунів Василь  ( Небилів) 2   4
56. Палій Тарас  ( Небилів) 2   9
57. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 2   8
58. Римик Петро  ( Перегінське) 2   6
59. Рошко Василь  ( Небилів) 2   4
60. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   8
61. Семко Василь  ("Лімниця") 2   8
62. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 2   9
63. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 2   6
64. Хабаль Іван  ( Цінева) 2   8
65. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
66. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 2   8
67. Яцук Андрій  ("Лімниця") 2   7
68. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 9
69. Атаманчук Орест "ЗІКО"  ( Вільхівка) 1   1
70. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   8
71. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 1   3
72. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   5
73. Гладун Сергій  ( Дуба) 1   1
74. Дзундза Дмитро  ( Сваричів) 1   6
75. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   9
76. Зубик Іван  ( Лопянка) 1   1
77. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
78. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   9
79. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   7
80. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
81. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   7
82. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   8
83. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   3
84. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   2
85. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   8
86. Мацевич Юрій  ( Цінева) 1    
87. Мацьків Любомир  ( Цінева) 1   6
88. Олексин М  ( Цінева) 1   6
89. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   4
90. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 1   7
91. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   7
92. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   10
93. Скрипка Олег  ( Перегінське) 1   10
94. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   5
95. Соловій Віталій  ( Нижній Струтин) 1   8
96. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 1   9
97. Трущак Михайло  ( Дуба) 1   7
98. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   9
99. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   4
100. Харів Назар  ( Брошнів) 1   3
101. Хохлов Сергій  ( Рожнятів) 1   3
102. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   8
103. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   3
104. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
105. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 9
106. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
107. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
108. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 6

Переглядів: 515 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz