БОМБАРДИРИ 10 тур - 9 Липня 2012 - Футбол Рожнятівщини
Понеділок, 20.02.2017, 00:53
Футбол Рожнятівщини
 
Меню сайту

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 594

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Тут були.. ]

Головна » 2012 » Липень » 9 » БОМБАРДИРИ 10 тур
00:15
БОМБАРДИРИ 10 тур
Сьогдні відбулися матчі 10 турі першості району з футболу серед команд  першої ліги.Сенсаційним вийшов матч у Вільхівці де ,дебютант а аутсайдер першої ліги приймав першу команду з Перегінська і переміг з рахунком 3-1.Загалом  у цьому турі було забито 40 мячів(5,714 за гру)де господарі забили 31 мяч а гості 9. З рахунком 6-1 перемогли господарі своїх гостей.За десять турів  зіграних в чемпіонати забито 304 мячі (4,406) авторами яких є 103 футболісти.В цьому турі арбітрами було призначено три пинальті у ворота КФ"ПЕТРАНКА",ФК"СВАРИЧІВ",ФК"ДУБА".- їх суперники були точними.Пять мячів забив гравець ФК"Н.СТРУТИН"-Якимів Роман,і шість дублів-Кузьмин Роман(ФК"ЦІНЕВА"),Матуляк Іван(ФК"ВІЛЬХІВКА"),Русин РусланкКірієнко Євген  обидва-(ФК"РОЖНЯТІВ"),Опальнич Мирось (ФК"БРОШНІВ"),Оринчак Богдан(ФК"Н.СТРУТИН")
1. Грицюк Анатолій  ( Небилів) 17   7
2. Шнайдер Василь  ( Перегінське) 13   7
3. Якимів Роман  ( Нижній Струтин) 13   8
4. Когут Василь  ( Лопянка) 9   6
5. Рибак Ярослав  ( Берлоги) 9   6
6. Оринчак Богдан  ( Нижній Струтин) 9 1 8
7. Притула Роман  ( Берлоги) 8   5
8. Фреїшин Андрій  ( Нижній Струтин) 8   8
9. Глодан Андрій  ( Небилів) 7   2
10. Лисяк Володимир П  ("Лімниця") 7   6
11. Пуляк Володимир  ( КФ"Петранка") 7   3
12. Сеничак Михайло  ( Сваричів) 6   5
13. Матуляк Іван  ( Вільхівка) 6 2 9
14. Бігун Роман  ( Нижній Струтин) 6 3 8
15. Грицків Сергій  ( Цінева) 5   6
16. Неспляк Святослав  ( Рожнятів) 5   1
17. Шумей Тарас  ( Дуба) 5   7
18. Гуцул Володимир  ( Брошнів) 4   6
19. Комар Артур  ( Цінева) 4   4
20. Марчук Степан  ( Сваричів) 4   5
21. Пуляк Марян  ( КФ"Петранка") 4   6
22. Семкович Василь  ("Лімниця") 4   5
23. Хортів Андрій  ( Цінева) 4    
24. Атаманчук Руслан  ( Вільхівка) 4 1 9
25. Гавриш Роман  ( Лопянка) 4 1 5
26. Люклян Олег  ( Перегінське) 4 2 5
27. Виннишин Андрій  ( Цінева) 4 3 5
28. Алтунін Віталій  ( КФ"Петранка") 3   3
29. Бігун Дмитро  ( Нижній Струтин) 3   5
30. Дорош Роман  ( Брошнів) 3   4
31. Залозний Сергій  ( Брошнів/ Рожнятів) 3   4
32. Музичин Любомир  ( Берлоги) 3   5
33. Семкович Микола  ("Лімниця"/"Лімниця") 3   5
34. Тулубінський Олег  ( Рожнятів) 3   3
35. Хабаль Володимир  ( Цінева) 3   5
36. Шпак Роман  ( КФ"Петранка") 3   5
37. Гусак Михайло  ( Лопянка) 3 1 5
38. Кірієнко Євген  ( Рожнятів) 3 1 4
39. Бараковський Віктор  ( Брошнів) 2   6
40. Бачкур Назар  ( Верхній Струтин) 2   6
41. Відливаний Роман  ( Брошнів) 2   5
42. Денисюк Назар  ( Цінева) 2   6
43. Джус Володимир  ( КФ"Петранка") 2   5
44. Єпішкін Роман  ( Цінева) 2   6
45. Капраль Євген  ( Цінева) 2   6
46. Корпан Богдан  ( Рожнятів) 2   5
47. Кузьмин Роман  ( Цінева) 2    
48. Кулик Михайло  ( Перегінське) 2   4
49. Кулик Роман  ("Лімниця") 2   6
50. Лешко Андрій  ( Лопянка) 2   2
51. Лешко Іван  ( Лопянка) 2   4
52. ОпальничМирось  ( Брошнів) 2    
53. Палій Тарас  ( Небилів) 2   6
54. Пушкар Роман  ( Верхній Струтин) 2   7
55. Римик Петро  ( Перегінське/ Перегінське) 2   3
56. Рошко Василь  ( Небилів) 2   2
57. Русин Руслан  ( Рожнятів) 2   4
58. Семко Василь  ("Лімниця") 2   5
59. Чічак Андрій  ( Небилів) 2   4
60. Якубів Юрій  ("Лімниця") 2   1
61. Яремчук Назарій  ( Рожнятів) 2   4
62. Яцук Андрій  ("Лімниця") 2   4
63. Дутка Дмитро  ("Лімниця") 2 1 6
64. Бойчук Андрій  ( Лопянка) 1   4
65. Вельган Роман  ( Верхній Струтин) 1   2
66. Гавриш Андрій  ( Лопянка) 1   3
67. Гладун Сергій  ( Дуба) 1    
68. Жиманов Іор  ( Небилів) 1   7
69. Зубик Іван  ( Лопянка) 1    
70. Ковальчук Михайло  ( Сваричів) 1   4
71. Котик Дмитро  ( Берлоги) 1   5
72. Кравців Андрій  ( Нижній Струтин) 1   6
73. Ланковий Іван  ( Верхній Струтин) 1   1
74. Локатир Сергій  ( Сваричів) 1   4
75. Лукач  Микола  ( КФ"Петранка") 1   6
76. Лунів Василь  ( Небилів) 1   1
77. Лучка Іван  ( Сваричів) 1   1
78. Максимів Назар  ( Верхній Струтин) 1   1
79. Маринчук Степан  ( Цінева) 1   5
80. Мацьків Любомир  ( Цінева) 1   4
81. Олексин М  ( Цінева) 1   4
82. Остапов Вячеслав  ( Дуба) 1   2
83. Парищиняк Михайло  ( КФ"Петранка") 1   6
84. Пилипів Тарас  ( Рожнятів) 1   5
85. Попадюк Роман  ( Небилів) 1   7
86. Скрипка Олег  ( Перегінське) 1   6
87. Слободонюк Анатолій  ( Верхній Струтин) 1   5
88. Соломчак Ярослав  ( Перегінське) 1   4
89. Токарик Олег  ( Брошнів/ Цінева) 1   2
90. Тринчук Андрій  ( Сваричів) 1   4
91. Трущак Михайло  ( Дуба) 1   5
92. Файфрук Володимир  ( Небилів) 1   6
93. Федорів Степан  ( КФ"Петранка") 1   2
94. Хабаль Іван  ( Цінева) 1   5
95. Харів Назар  ( Брошнів) 1   1
96. Хохлов Сергій  ( Рожнятів) 1    
97. Худик Василь  ( КФ"Петранка") 1   6
98. Якимів Андрій  ( Нижній Струтин) 1   2
99. Владин Андрій  ( Небилів) 1 1  
100. Лесяк Олег  ( Перегінське) 1 1 4
101. Петрів Олег  ( Дуба) 1 1 2
102. Розтопчін Руслан  ( Рожнятів) 1 1 3
103. Шпилька Микола  ( Перегінське) 1 1 5

Переглядів: 525 | Додав: lmb | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Block title
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz